Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Peugeot 207 - Peugeot 207 centrala sterowania centralnym zamkiem. Rozcięcie prze

MiCar 05 Mar 2020 10:54 1383 3
    MiCar
    Level 1  
    Witam,

W moim Peugeocie mam jeden kluczyć i w dodatku zwykły , auto muszę otwierać z klucza . Samochód posiada centralny zamek , chciałbym dołożyć sterowanie z pilota. Na forum znalazłem taką informacje:

Podłączenie sterowania zamkiem pod "sekwencyjny" przycisk otwórz/zamknij zawsze będzie się mylić , jeżeli zapomnisz zamknąć drzwi.
    Inny sposób podłączenia , to:
    otwórz - biało/zielona kostka podwójna 40pinowa - pin 27 - podanie masy
    zamknij - biało/zielona kostka podwójna 40pinowa - pin 27 - rozcięcie przewodu

mógłby ktoś wyjaśnić o co chodzi z tym rozcięciem przewodu ? Jak to mam wykonać ? Jak krowie na rowie ....

pzdr.
    ladamaniac
    Level 39  
    Obwód ma być na chwilę rozwarty. Jak masz sterownik z przekaźnikami, podłączasz przewody com i nc. Jak nie, musisz dołożyć przekaźnik ze stykami nc, albo samochodowy ze stykami 87, 87a
    sociak55
    Level 9  
    Witam, mam podobny problem, kupiłem uniwersalny sterownik z pilotem i chciałem podpiąć się pod siłownik drzwi kierowcy, niestety mam wrażenie, że przewody biegnące z drzwi wchodzą gdzieś w karoserię i nie ma do nich dostępu przy bsi, ktoś ma może schemat centralnego do 207 bądź jest w stanie wytłumaczyć mi jak to poprawnie podłączyć i których przewodów szukać?
    Marcial73
    Level 3  
    Witam wszystkich jestem tu nowy
    Nie zakładałem oddzielnego tematu a mam podobny problem.
    Potrzebuję schematu wiązki lewej drzwi a w zasadzie opisu przewodów od centralnego zamka do kostki w słupku.
    Gdyby ktoś mógł poratować będę wdzięczny.,
    Autko Peugeot 207 5drzwi