Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] - Wkrętarka Makita Dewalt Bosch Hikoki

05 Mar 2020 21:36 882 4
  • Poziom 2  
    Witam, szukam wiertarko-wkrętarki (akumulatorowej) w cenie od 600zł do max 900zł . Będzie używana do drobniejszych prac związanych z budową majsterkowaniem, wierceniem drewnie i rzecz jasna wkręcaniem i wykręcaniem śrub/wkrętów. Znalazłem 4 modele ale im więcej szukam tym mniej wiem, może ktoś z was posiada wkrętarki które mnie interesują i może wystawić jakąś opinie...
    Wkrętarka GSR 18-2-LI PLUS BOSCH 2x2,0 LiION
    Wkrętarka UDAROWA HIKOKI HITACHI DV18DGAL 18V 2.5A
    MAKITA Wkrętarko - wiertarka DDF453SFX1
    Wiertarko - wkrętarka DeWalt DCD790D2 2 Ah 18V
  • Poziom 16  
    Kolego .Pracowałem przez jakiś czas jako elektryk w pewnej firmie która robiła konstrukcje stalowe ,zbiorniki itp.Naprawiałem tam elektronarzędzia ,spawarki itp.I powiem tak Hitachi były w tych czasach bardzo wytrzymałe.Bosch? To już nie ten Bosch co dawniej. Co do pozostałych to się nie wypowiadam bo nie miałem styczności z nimi.Ja bym wybrał Hitachi.Owszem w domu mam Boscha ale to jest jeszcze ten stary solidny Bosch .
  • Specjalista - CCTV i Alarmy Stacjonarne
    DeWalta używam zawodowo, przy instalacjach niskoprądowych, wkrętarkę kupiłem w 2013 roku, działa bezawaryjnie.
    Ostatnio dokupiłem młotowiertarkę akumulatorowa.
    Osobiście mogą DeWalta polecić.
    - Wkrętarka Makita Dewalt Bosch Hikoki
  • Poziom 14  
    Witam

Makita ddf453 gdy się uszkodzi zawsze opłaca się naprawiać
    Bosch gsr 18 v-50 silnik bezszczotkowy
  • Poziom 2  
    Kupiłem Hikoki zobaczymy jak się będzie sprawować. Bardzo dziękuję za wasze opinie.