Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki smartfon z trybem uproszczonym/lite mode/seniors mode?

08 Mar 2020 11:22 120 3
  • Poziom 2  
    Witam,

Chciałbym sprezentować osobie starszej smartfona z trybem uproszczonym. Przejrzałem dostępne launchery, i najlepszym launcherem jest jakiś jaleem, ale nie można ustawić języka fonii na polski. Wiem, że niektóre modele telefonów mają wbudowane opcje lite mode i to jest dla mnie najlepsze rozwiązanie. Na razie przyglądam się modelowi Honor 7, ale bardzo prosiłbym o podanie typów telefonów, które mają wbudowane opcje lite mode/seniors mode.

Mam takie wymagania: Budżet ok 350 zł, za używany telefon, parametry telefonu 2/16 GB, bateria 3000 mAh.

Będę wdzięczny za podpowiedzi.

M.
  • Poziom 37  
    Mocno starsza ta osoba? Bo ja swojej nie mogę przyuczyć do macania palcem po ekranie, i taki prezent byłby mocno nietrafiony. Tylko fizyczne klawisze.
  • Poziom 2  
    Dogadałem się z ta osobą. Potrzebuje smartfon dla seniora. A właściwie normalny smarfon, rejsowy, z Androidem i opcją lite mode.

M,
  • Poziom 16  
    Ja mam J3 2016, już leciwy model, ale w internecie jeszcze tego pełno jest, ma tryb uproszczony, spełni Twoje wymagania, tylko niestety bateria nie ma 3000 mAh, ma chyba 2000 czy jakoś tak. Bateria trzyma b. dobrze, pod warunkiem, że tel nie jest używany do żadnych gier i innych głupot. Za 350 zł kupisz w idealnym stanie z papierami używany. Mój jako nowy 3 lata temu kosztował z ubezpieczeniem koło 800 zł.