Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

IPhone sprawdź informację.

09 Mar 2020 19:19 135 4
  • Poziom 1  
    Dostałam w prezencie iPhone podejrzewam ze może pochodzic z podejrzanego źródła jak mogę sprawdzic czy w/w urządzenie jest kradzione ?I jeszcze jedno pytanie czy mogę sprawdzić czy iPhone był wzięty w abonamencie? Proszę o pomoc i odpowiedź w miarę możliwości jak najszybszą bo jeśli urządzenie pochodzi fabrycznie z kradzieży nie chcialabym mieć problemów z tego powodu lub jeśli zostało wzięte w abonamencie nie chcialabym się zdziwić kiedy urządzenie zostanie zablokowane .
  • Poziom 30  
    Jak iPhone jest kradzione lub z podejrzanego źródła używane (nie wyrejestrowane z systemu) to nie zarejestrujesz się na koncie bo już jest zablokowane a telefon będzie się nadawał na śmietnik... Niestety tutaj producent to zrobił rewelacyjnie ze android chowa głowę w piasek.....
  • Poziom 37  
    Jeżeli jest na blacklist to co najwyżej możesz go używać jako ipod (bez możliwości dzwonienia bo się nie aktywuje nawet jak wgrasz od nowa system). Jest jeszcze kwestia jailbreak - ale to temat nie na to forum i nie zadziała jak jest system iOS13.
    Jak był w abonamencie i nie spłacony to nie będziesz mógł odblokować simlock (chyba że będzie w tej samej sieci co Twoja karta sim).
  • Admin grupy GSM
    Kingaczarna napisał:
    Dostałam w prezencie

Fajnych masz darczyńców tak na marginesie, że dostajesz kradzione telefony.

Telefon nowy czy używany, obecnie działa z jakąś kartą czy nie?

Napisz coś więcej, sprawdź na podanej stronie czy ma icloud.