Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Myjka ci¶nieniowa Kranzle 150 nie daje ci¶nienia

jasam 11 Mar 2020 13:16 4326 5
    jasam
    Level 10  
    Posiadam myjkę 3 fazow± silnik 2.7kW, ci¶nienie maksymalne 170 bar robocze 150 przepływ wody 12l/min.
    Myjka kręci lecz nie podbija ci¶nienia wody. Woda z zasilania przepływa przez myjkę nawet gdy ta jest wył±czona.
    Być może to bypass lecz nie wiem jak do tego się zabrać
    Jedyna dokumentacja jak± znalazłem zał±czyłem do tematu.
    JACU626

Level 27  
    A jak zawory wygl±daj± i by-pas
    jasam
    Level 10  
    Zaworki s± ruchome a oringi całe.
    Bypassu nie rozkręcałem. Jest w tym filozofia? Na co zwrócić uwagę? Dodatkowo ¶rubka nr 6 ma rozwalone gniazdko na klucz imbusowy.
  • Helpful post
    JACU626

Level 27  
    ¦rubkę olej by-pas wykręć i pokaż jak parbanksy wygl±daj±.
    jasam
    Level 10  
    Zabieg przepukliny wył±czył mnie na chwilę. Wracaj±c do tematu zał±czam zdjęcia pacjenta w stanie pierwotnym bez czyszczenia
    jasam
    Level 10  
    Myjka ci¶nieniowa Kranzle 150 nie daje ci¶nienia Myjka ci¶nieniowa Kranzle 150 nie daje ci¶nienia Myjka ci¶nieniowa Kranzle 150 nie daje ci¶nienia Myjka ci¶nieniowa Kranzle 150 nie daje ci¶nienia Myjka ci¶nieniowa Kranzle 150 nie daje ci¶nienia

Dodano po 3 [godziny] 26 [minuty]:

Po oczyszczeniu widać, że uszczelki s± słabe, niektóre sparciałe i do¶ć twarde.
    Na elementach mosiężnych w kształcie sze¶ciok±tów widać osad/kamień.
    Czy w korpusie i w ¶rodku tuleji gwintowanej też s± uszczelki? Można kupić zestaw komplet naprawczy?
    Ciekawie czy to jedyny powód problemu? Myjka ci¶nieniowa Kranzle 150 nie daje ci¶nienia Myjka ci¶nieniowa Kranzle 150 nie daje ci¶nienia Myjka ci¶nieniowa Kranzle 150 nie daje ci¶nienia [img-3] [img-4] [img-5] [img-0] [img-1] [img-2]