Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wybór wideorejestratora do ok. 150zł

12 Mar 2020 13:56 138 4
  • Poziom 3  
    Witam.Chciałbym kupić jakiś dobry wideorejestrator,do max 150 zł.Nie musi mieć wifi, chociaż może.Najważniejsza jest jakość nagrywania.Z góry dzięki.
  • Spec od Mercedesów
    150 zlotych to prawie najniższa polka cenowa. Jakość obrazu pozwala na przyblizone określenie koloru pojazdu na filmie, czasami rozpoznasz markę a o rejestracji zapomnij. Jak dla mnie szkoda pieniędzy, ale z drugiej strony lepszy taki jak żaden.
  • Spec od Mercedesów
    Na rynku teraz jest zalew chińszczyzny - trzeba przy ewentualnym wyborze uważać, bo w opisie technicznym parametry są bardzo często naciągane i jakość obrazu jest dużo gorsza niż mogła by z nich wynikać. Zdecyduj również, ile jeździsz po zmroku i w nocy - tańsze kamerki nie dają rady w tych warunkach.
    Przeszedłem wszystkie etapy "kamerkowe" - od tych najtańszych do 4k z GPS i moje zdanie o tych pierwszych nie jest najlepsze. W jednej nawalał zasilacz - najpierw przerywał, później w ogóle "dał ognia" (i dymu też). W drugiej było beznadziejne mocowanie i kamera cały czas drgała w czasie jazdy, w trzeciej nawalał jeden z przycisków, w kolejnej się okazało, że kamera nie nadpisuje starych plików i co parę dni trzeba było pamiętać, żeby sformatować kartę (inaczej kamera przestawała nagrywać). Spróbuj zgromadzić chociaż z 200-250 złotych, to już będzie coś bardziej sensownego.