Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dodge Caliber 2008 - Wymiana modułu CGW(Timp)

13 Mar 2020 11:26 105 6
  • Poziom 17  
    Witam
    Musiałem w Dodge Caliber wymienić modul CGW (Timp)
    Objawy były takie że nie gasły światła, można było przekręcić stacyjke w celu zgaszenia silnika a on dalej pracował, nie działał centralny zamek.
    Kupiłem drugi moduł o identycznych numerach, wszystko z w/w rzeczy działa lecz teraz inny problem, w nowym module jest inny vin przez co święci się kontrolka airbag błąd b1415 vin missing, nie działa wskaźnik paliwa a wcześniej działał i w samym module CGW jest kilka błędów podobnego typu.
    Moje pytanie brzmi jak przypisać ten moduł do auta , podobno jest jakoś sposób bez użycia specjalnego sprzętu?
  • Poziom 17  
    Udało mi się ustalić ze podpięcie drugiego używanego TIMP'a spowodowało zmianę vin'u w zegarach. Autel itp nie mogą zmienić vin w module timp i zegarach. Może wiecie koledzy kto dysponuje urządzeniem WITECH bo z tego co ustaliłem tylko ono jest w stanie mi pomóc?
    Pozdrawiam
  • Poziom 34  
    Namierz kogoś , kto grzebie w licznikach może digiprog by to ugryzł.
  • Poziom 17  
    W tym problem ze teraz w mojej okolicy nikt nie chce się przyznać ze grzebie w licznikach.
    Musze tez zmienić konfigurację.
  • Poziom 34  
    Naprawa licznika a zmiana przebiegu to dwie różne sprawy. a z resztę teraz jest moda na zwiększanie przebiegu zgodnie z zapisem w cepiku a za przywracanie legalizmu ciężko karać.
  • Poziom 17  
    Tak też zrobię
    Poszukam kogoś od szaf.
    Tak z ciekawości to tam siedzi jakaś motka?
  • Poziom 34  
    Szczerze to nie sprawdzałem ale nie koniecznie może być jakiś eeprom.