Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zawor priorytetowy , zasada działania w ciągniku Case

14 Mar 2020 21:59 270 6
  • Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 26  
    W systemach z zaworami priorytetowymi układ kierowniczy ma zawsze najwyższy priorytet.
    Zasilanie olejowe układu kierowniczego jest zawsze zapewnione.
    Zawory priorytetowe OLS stosowane są montowane w linii przewodu hydraulicznego.
    Tak w krótko słowie.
    :)
  • Poziom 32  
    Przypuszczam, że tam jest tylko jedna hydrauliczna pompa tłoczkowa ze wzbudzaniem,
    orbitrol na 5 przewodów, zawór LS przy rozdzielaczu. Przy rozdzielaczu i przy samej pompie są złącza do podłączania manometru i śruby do regulacji ciśnienia. Sam tymi śrubami nie kręć ani nie dopuszczaj do nich osób niekompetentnych. Możesz wymienić filtr oleju i sprawdzić w zbiorniku czy się olej nie pieni.
  • Poziom 1  
  • Poziom 5  
    Sorry bardzo myślałem ze podałem , Case cs 150 1998r

Dodano po 5 [minuty]:

Walker miałem podłączone zasilanie z filtra gdzie idzie gruba rura , i tam zrobiłem rozgałęzienie . Mam pompę tandem gdzie są dwa zasilania i wziąłem z tej jednej rury zasilanie obu pomp , i zrobiłem tak bo myślałem ze to to jest , jednak w dwóch przypadkach słychać te brzęczenie tego zaworu priorytowego . Temu wziąłem zasilanie z powrotu oleju Bo myślałem ze to to jest , a jednak nie .. już to zmieniłem tak jak miałem i dalej brzęczy .

Dodano po 13 [minuty]:

To skąd by tu wziąć zasilanie tej jednej pompy bo te dwa zasilania z jednej rury może robić zakłócenia ? I być to samo ?
  • Poziom 1  
  • Poziom 5  
    Tutaj mam zdjęcie jaka mam pompę hydrauliczna w casie cs 150 pompa jest nowa , bo tamta mi padła hydraulika się grzała problemem tego było w rozdzielaczu zaworek opierał się o oring ocenie otwierał i wszyatko naprężone było , teraz mam ta pompę co na zdjęciu . I ta pompa ma dwa zasilania . [img-0]

Dodano po 1 [minuty]:

Tam za tym zaworem priorytetowym jest drugie zasilanie