Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opel astra g 2,0 dti - Kontrolka heck

15 Mar 2020 22:21 90 4
  • Poziom 2  
    Mam pytanie ponieważ posiadam opla astra g 2,0 dti 82km 99r i mój problem polega na tym iż zapalając samochód rano po 3,4 min pracy silnika zapala się kontrolka heck po czym gaśnie. Samochód normalnie pracuje ale w trakcie jazdy przy przekroczeniu 120km na h zapala się heck i samochód nie ma siły tak jak by się turbina odlanczala brak mocy. Po zgaszeniu samochodu na ok 2-3min po odpaleniu silnika można dalej jechać ale tylko tak aby nie przekroczyć 120km/h ponieważ ponownie pojawia się ten sam problem i jaka może być przyczyną takich objawów czy to pompa czy sterownik jak ktoś wie co może być bardzo proszę o podpowiedź na e-mail marus1165(malpa)wp.pl z góry dziekuje
  • Poziom 35  
    Zacznij od diagnostyki np. Op-com.
  • Poziom 2  
    Juz podłączyłem pod komputer u jednego fachowca i na komputerze pokazało dla niego ze coś w temacie pompy wtryskowej lob wtryski sam chyba dobrze nie wiedział co jest pięć bo wszystko było po angielsku hehe
  • Poziom 41  
    Przestań żartować i jedź do kogoś normalnego.
  • Poziom 25  
    Marus116 napisał:
    Juz podłączyłem pod komputer u jednego fachowca i na komputerze pokazało dla niego ze coś w temacie pompy wtryskowej lob wtryski sam chyba dobrze nie wiedział co jest pięć bo wszystko było po angielsku hehe
    ale kody błędów w postaci cyfrowej P**** są zawsze takie same , Podaj je tu to rozszyfrujemy co i jak ..