Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] lg x power K220 - nie udane wgranie firmware

17 Mar 2020 23:20 120 2
  • Poziom 3  
    Cześć.
    Chodzi o lg x-power K220
    Cała procedura wgrania oprogramowania przeszła bez problemu. Telefon się zresetował. Przeszła optymalizacja aplikacji i.... boom, komunikat: "Niestety, interfejs została zatrzymana". Zrobiłbym wszystko jeszcze raz, ale nie mogę wyłączyć telefonu, żeby uruchomić "download mode". Hard reset to hard reset vol-power wciskam. Telefon się resetuje ale znowu zatrzymuje się na w/w komunikacie. Jak go wyłączyć? Rozbierać go nie chcę bo pomimo 4 lat wygląda jak nówka a ja na pewno coś wyłamię.
  • Poziom 3  
    Okazało się, że po resecie można uruchomić download mode. Ale pomimo kilku prób wgrania oprogramowania problem się powtarza. Wgrywałem na 3 sposoby, znaczy za pomocą trzech do tego przeznaczonych narzędzi i nic z tego. LGMobile Support Tool ani LG Flash Tool 2014 nie mogą się nawet połączyć z telefonem. Up1.16 dał radę i wgrywa oprogramowanie ale ciągle jest ten sam alarm: Interfejs, został zatrzymana.

Dodano po 46 [minuty]:

Udało się przywrócić telefon do ustawień fabrycznych. Zrobiłem to jednak twardym resetem uruchamianym ponownym wciśnięciem przycisku zasilania. Ufff... Temat do zamknięcia.
  • Poziom 3  
    Okazało się, że po resecie można uruchomić download mode. Ale pomimo kilku prób wgrania oprogramowania problem się powtarza. Wgrywałem na 3 sposoby, znaczy za pomocą trzech do tego przeznaczonych narzędzi i nic z tego. LGMobile Support Tool ani LG Flash Tool 2014 nie mogą się nawet połączyć z telefonem. Up1.16 dał radę i wgrywa oprogramowanie ale ciągle jest ten sam alarm: Interfejs, został zatrzymana.

Dodano po 46 [minuty]:

Udało się przywrócić telefon do ustawień fabrycznych. Zrobiłem to jednak twardym resetem uruchamianym ponownym wciśnięciem przycisku zasilania. Ufff... Temat do zamknięcia.

Dodano po 2 [minuty]:

Zresetowano telefon naciskająć -Vol = power po zresetowaniu pusciłem power i jak pokazało sie logo LG to wcisnąłem jeszcze raz power.