Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

M-T 5000 tuner WiFi (Polsat) tryb ADB - driver USB win10

jbackk 19 Mar 2020 04:40 1710 3
  • Witam,
    zacznę od krótkiej informacji, tuner jest sprzedawany w różnych wersjach producenckich - Cyfrowego Polsatu, Tivizen Mobi T2 Wifi, Medion (DVB_T2 WiFi) z dedykowanymi apkami.
    M-T 5000 tuner WiFi (Polsat) tryb ADB - driver USB win10

Aby wprowadzić urządzenie w tryb USB należy podłączyć kabelek zasilający do PC i nacisnąć przytrzymując na urządzeniu RESET - diody zaczną migać.
    (przełącznik resetu znajduje się pod przyciskiem Power w malutkim otworze - może się przydać kluczyk otwierający karty SIM)
    Windows komunikuje się z urządzeniem, które dodaje automatycznie odpowiedni driver.

Co daje tryb ADB, utrzymuje łączność z PC przez około 1 h, możemy oglądać TV bez wymaganego połączenia WiFi, i oczywiście np. aktualizować urządzenie.

Jeśli ktoś ma binaria do urządzenia zapraszam do podzielenia się i ewentualnie uwagami co do software innych firm.

Fajne! Ranking DIY
    Potrafisz napisać podobny artykuł? Wyślij do mnie a otrzymasz kartę SD 64GB.
    O autorze
    jbackk
    Poziom 9  
    Specjalizuje się w: elektryk
    jbackk napisał 5 postów o ocenie 2, pomógł 0 razy. Mieszka w mieście Wieliczka. Jest z nami od 2011 roku.
    Przybyłek
    Poziom 12  
    Moze napisz wiecej co to daje bo nadal nikt nie wie co można oglądać co to jest po co jest sim dlaczego bez wifi tylko godzine mozna ogladac itp.
    jbackk
    Poziom 9  
    Dla zainteresowanych urządzeniem uzupełniam artykuł;

Urządzenie jest mobilnym tunerem DVBT/T2, możemy odebrać niekodowany sygnał telewizji naziemnej i kodowany Polsatu, w tym pakiet radiowy też kodowany. W zasadzie jest to transmiter WiFi przekazujący sygnał TV do jednego urządzenia (Win, Android) z zainstalowanym softem. Tryb USB dodaje możliwość odbioru sygnału DVBT po tzw. kabelku. Jako, że urządzenie oparte jest na Cortex9 można przeprogramować, czy obsłuży nowszy standard? - tego nie wiem. Na dzień dzisiejszy obsługuje wszystkie MUXy. Kluczyk można zastąpić np. cienkim spinaczem.
    Tomek515
    Poziom 21  
    Po twoim poście wygrzebałem ten tuner i ściągnąłem aplikacje na androida i w opcjach ma tryb USB. W poprzedniej wersji aplikacji tego nie widziałem. Musze sprawdzić czy to opcja, o której właśnie piszesz.
    Dziwi mnie ze z android marketu zginęła apka do pobrania.