Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung A7 - Odzyskanie danych z telefonu bez trybu debugowania

19 Mar 2020 08:53 348 3
  • Poziom 12  
    Witam Szanownych,

Czy jest możliwość odzyskania danych z telefonu Samsung A7 (model: sm-a750fn/ds) bez trybu debugowania? Telefon ma stłuczony ekran, ale mogę go odblokować podłączając klawiaturę poprzez kabelek OTG. Niestety nijak nie mogę dojść do ustawień trybu debugowania, czy włączenia przesyłania danych.
    Myślałem nad jakimś adapterem microUSB -> HDMI aby podłączyć pod monitor, ale niestety ten model nie obsługuje połączenia MHL.
    Czy jest jakaś szansa odzyskania danych?
  • Poziom 34  
    Telefon nie obsluguje MHL wiec adapter nie zadziala. Sansza na odzysk danych jest, ale samemu to najtaniej bedzie ci podpiac, chocby na chwile, sprawny ekran badz skorzytac z uslugi jakiegos serwisu ktory zrobi to za ciebie.
  • Poziom 2  
    Mam ten sam problem, tylko w Samsungu A70, serwisy biorą za taką usługę grube pieniądze, a podłączenie na chwilę drugiego wyświetlacza równe jest utracie gwarancji :( Rozumiem, że wyświetlacz nie działa? Ja jeszcze upatruję nadziei w obsłudze myszką, można ją podpiąć przez HUB USBc i telefon reaguje na ruchy myszki, tylko niestety nic na nim nie widać i nie wiem co klikam :(
  • Poziom 35  
    Mako1986 napisał:
    Mam ten sam problem, tylko w Samsungu A70, serwisy biorą za taką usługę grube pieniądze, a podłączenie na chwilę drugiego wyświetlacza równe jest utracie gwarancji :( Rozumiem, że wyświetlacz nie działa? Ja jeszcze upatruję nadziei w obsłudze myszką, można ją podpiąć przez HUB USBc i telefon reaguje na ruchy myszki, tylko niestety nic na nim nie widać i nie wiem co klikam :(

A jak masz uszkodzony mechaniczne lcd to myślisz że nadal masz gwarancję??

Grube pieniądze co to znaczy?? Każdy serwis indywidualnie wycenia swoje usługi.

Nie upatruj nadzeiji tylko musisz się pogodzić z faktem że telefon nie obsługuje otg. I odpowiedź sobie na pytanie, ile warte są dla Ciebie dane zawarte w telefonie. Bo ja np. Znam ludzi dla których wyciągnięcie z telefonu dwóch zdjęć i 3 smsów są w stanie zapłacić 500 zł.