Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak używać mikrofon z telefonu przy podłączonych słuchawkach przewodowych(Sony)

19 Mar 2020 14:21 141 2
  • Poziom 3  
    Nie wiem, czy dobry temat na pytanie, ale:
    Gram z kolegą z pubg mobile. Posiadam słuchawki ( Sony mdr-ex110lp)które podpinam mini jackiem3.5mm do przejściówki, a ja następnie do portu usb c w telefonie mi9. Przy graniu dźwięk gry Jest w słuchawkach, ale mikrofon również działa w słuchawkach. Niestety jest on bardzo kiepski, nie słychać mnie prawie w grze. Za to mikrofon z telefonu jest bardzo dobrej jakości, więc jestem zmuszony grać bez sluchawek, by móc komunikować się innymi. Czy jest możliwość, by dźwięk byl w słuchawkach, a mikrofon działał z telefonu? Słyszałem że da się zrobić coś takiego w słuchawkach bezprzewodowych, jednak ja posiadam przewodowe. Nie posiadam rozdzielacza. Z góry dziękuję za odpowiedz. Jak używać mikrofon z telefonu przy podłączonych słuchawkach przewodowych(Sony)
  • Poziom 32  
    Spróbuj przetestować słuchawki bez mikrofonu, sprawdzisz wtedy czy te słuchawki bez mikrofonu będą korzystać z mikrofonu w telefonie.
  • Poziom 3  
    staś pytalski napisał:
    Spróbuj przetestować słuchawki bez mikrofonu, sprawdzisz wtedy czy te słuchawki bez mikrofonu będą korzystać z mikrofonu w telefonie.

niestety nie mam sluchawek bez mikrofonu,kazde są z mikro. mogę jedynie spróbowac podlaczyc takie od pc, które mają na koncu kabla rozdzielacz na mikro i dzwiek - wtedy podlacze tylko zieloną wtyczke od dzwieku. dam znac czy cos dalo, ale dalej nie widze w tym nadziei