Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Laptop Lenovo nie włącza się

21 Mar 2020 00:36 120 3
  • Poziom 2  
    Witam sytuacja wyglada tak ze w nocy oglądałem film na netflixie i zasnąłem wiadomo laptop powinien się uśpić po filmie zawsze tak się działo a dzisiaj rano laptop wyłączony nie reaguje na nic
    Znajomy mówił mi ze to płyta główna bo te laptopy miały taką wadę ja myślałem ze może gniazdo bo zasilacz działa ale ze gniazdo się uszkodziło i nie ładuje ale męczy mnie fakt ze kilka razy wcześniej on miał tak ze jak go wyłączyłem to przy włączaniu musiałem go przywracać do ustawień fabrycznych bo wywalało jakieś dziwne błędy i niby uszkodzenia plików po ostatnim razie było tak z 2tyg spokoju i teraz to
    Zastanawiam się tez czy to nie jakaś tam cześć związana z biosem albo może bezpiecznik no sam nie wiem proszę o jakaś szybka radę czy szukać już nowego czy naprawiać ten
  • Poziom 43  
    A nie było tak, że przykryłeś zasilacz jakąś materią i on się przegrzał i uszkodził?
    Jeśli masz miernik to zmierz, czy on podaje napięcie.
    Jeśli masz inny zasilacz -> podmień.

• Spec od komputerów
    Na podstawie tego opisu trudno cokolwiek poradzić poza przekazaniem laptopa komuś kto będzie mógł sprawdzić chociaż podstawy.
    Nawet nie podajesz modelu - Lenovo wyprodukowało wiele modeli...
    Możliwości jest dużo - trzeba posprawdzać przynajmniej podstawy aby określić co jest uszkodzone i czy warto naprawiać.