Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Win 10 - Program do kontroli rodzicielskiej online

22 Mar 2020 12:53 78 3
  • Poziom 22  
    Cześć!

Czy znacie może jakiś program do kontroli komputera dzieciaka - online.
    Sytuacja wymogła :( że łebki od rana siedzą na komputerze - bo to lekcje trzeba zrobić, librusa odczytać a i jakieś zajęcia online się już zdarzają ALE co zajrzę do pokoju to jakieś Robloxy i Minecrafty ;(

Przydało by się coś żeby można zerknąć z mojego komputera co się dzieje na kompie dziecka.

Na kompach Win 10 Home
  • Poziom 43  
    @harnasx Najlepiej jakbyś się dogadał z dzieciakami. :D Nie potrzeba do tego software.
    Na forum takie rozwiązania proponujemy jako pierwsze. :)
    Prawa i zakazy wymyślono tam, gdzie nie ma chęci i umiejętności do kompromisu do rozwiązania problemu inną drogą.

I co? Będziesz im gry blokować zdalnie? I tak przyjdą pytać o co chodzi i trzeba będzie coś im powiedzieć.... ;)
  • Poziom 22  
    safbot1st napisał:
    @harnasx Najlepiej jakbyś się dogadał z dzieciakami. :D Nie potrzeba do tego software.
    Na forum takie rozwiązania proponujemy jako pierwsze. :)
    Prawa i zakazy wymyślono tam, gdzie nie ma chęci i umiejętności do kompromisu do rozwiązania problemu inną drogą.

I co? Będziesz im gry blokować zdalnie? I tak przyjdą pytać o co chodzi i trzeba będzie coś im powiedzieć.... ;)

Ty tak serio ? masz nastoletnie dzieci w domu?
    zasady są dogadane :) ale nie wiem czy pamiętasz jak byłeś nastolatkiem i jak bardzo poważnie traktowałeś ograniczenia rodziców - ja w takich mało istotnych kwestiach dość luźno do nich podchodziłem - i z tego też powodu (sądzę po sobie) chciałbym wiedzieć ile w tym siedzeniu przed kompem było nauki a ile ściemy ;)

Nie zamierzam nic blokować - wystarczy telefon z informacją że wiem co się dzieje i świadomość że się wyda ;)