Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Plyta k8v-x i problem z pamieciami

29 Wrz 2005 15:52 659 5

• Poziom 13  
    Witam.
    Nie wiem co sie dzieje bo jak wsadze w ta plyte dwie pamieci po 256Mb to
    wyskakuja bledy na memtscie i mam problemy z systemem . Natomiast
    sprawdzajac pojedynczo i na roznych slotach jest wszystko ok. Co to moze byc? Plyta walnieta ? A moze bios trzeba wymienic na nowszy?
    Pozdrawiam.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Czy obydwie pamięci są identyczne?

• Poziom 13  
    Tak, sa identyczne.

• Poziom 13  
    A tak apropo to jakim programem uaktualnic w niej bios moze to pomoze.
  • Poziom 17  
    Hey.Wiec ja po piersze proponuje wlasnie wgranie nowego biosa mozna to zrobic z pod windowsa.Na stronie www.asus.com.tw w download masz najnowsze biosy do wszekiego sprzetu tej firmy.Program polecam "Asus update" spod windowsa a z dosa to "afudos" z tym ze spod windowsa jest mniej problemu z tym bo w dosie trzeba odpowiednia komende wpisac w lini.To ze 2 x 256 nie dziala tobie mozesz takze zprobowac wlozyc w inne banki pamieci te kosci.Kiedys mialem przypadek ze Kosci Kingstona dzialaly bezproblemu jak mialem po koleji w bankach a gdy byly inne nie chcial komp wstac i trzeba było jedna kosc wlozyc w 3 bank takie jakies prawo dzungli wyszlo w tym.Jak bys chcial sie cos wiecej dowiedziec o fleshowaniu biosa to zapraszam na maila pocinas(malpa)tlen.pl chętnie pomogę.Pozdrawiam
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Jak pamięci posiadane przez kolegę mają się do zaleceń producenta, podanych w dokumenttacji płyty głównej na stronie 1-12?