Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

2 din android mega cichy, max glosność i ledwo słychać w głośnikach

22 Mar 2020 19:02 69 1
  • Poziom 1  
    Witam, posiadam radio 2 din android (chiński dedyk do audi a6/s6/rs6 c5). Znajomy wpadł na pomysł i podłączył OBD z auta pod USB. Poszła zwara.
    Radio od tamtej pory ma problem z dźwiękiem, na maksymalnej głośności gra mega cicho, trzeba wręcz być przy głośniku żeby usłyszeć.

Przeglądałem forum i było kilka tematów o POWER ANT.
    Ja niestety się na tym nie znam i chce przekazać radio komuś kto tym się zajmuje i to naprawi.

Radio rozebrałem i znalazłem takie coś jak na zdj. 2 din android mega cichy, max glosność i ledwo słychać w głośnikach
  • Poziom 34  
    Profassek11224 napisał:
    Witam, posiadam radio 2 din android (chiński dedyk do audi a6/s6/rs6 c5). Znajomy wpadł na pomysł i podłączył OBD z auta pod USB. Poszła zwara.
    Radio od tamtej pory ma problem z dźwiękiem, na maksymalnej głośności gra mega cicho, trzeba wręcz być przy głośniku żeby usłyszeć.

Przeglądałem forum i było kilka tematów o POWER ANT.
    Ja niestety się na tym nie znam i chce przekazać radio komuś kto tym się zajmuje i to naprawi.

Radio rozebrałem i znalazłem takie coś jak na zdj. 2 din android mega cichy, max glosność i ledwo słychać w głośnikach

Radio byc moze ma tez inne uszkodzenia bo ten elment nie koniecznie wplywa na glosnosc .Tutaj potrzebny nie fachowiec a dobry elektronik ktory bez schematu cos zrobi .