Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Termet potrzebuje dyszy palnika zapalacza do PG-6 ( PG 17)

22 Mar 2020 23:37 129 6
  • Poziom 9  
    Witam wszystkich szanownych uzytkownikow.Potrzebuje dyszy do swieczki zapalacza do podgrzewacza Termet PG-6 . Czy moze ktos z was taka dysponuje? Bylbym bardzo wdzieczny za pomoc . Podczas konserwacji dzialającego u mnie bez zarzutu podgrzewacza PG-6 po prostu ta malenka dysza wypadła mi i slad po niej zaginal mimo usilnych poszukiwan :(
    Z gory dziekuje za ewentualną pomoc . Proszę też o nie pisanie w stylu "wyrzuć ten złom na śmietnik" bo jak dotychczas podgrzewacz sprawuje się bezawaryjnie a zaletą tego niezawodnego piecyka jest, że wszelkie konserwacje i naprawy które ograniczają się do wymiany membrany oringów uszczelek i ich samrowaniu wykonuję we własnym zakresie- hm... serwisanci będą źli !!! :):)
    Proszę o info w temacie tej dyszy - dzięki i pozdrawiam:)
    Posiadam instrukcję do PG-6 wraz z wykazem części zamiennych rzecz nie do zdobycia w sklepach .
  • Poziom 18  
    Ja instrukcję ściągnąłem z internetu :D . Też mam taki piecyk, ostatnio założyłem odkamienioną zapasową wężownicę i hula aż miło. Mam cały zespół gazowy, który miałem utylizować, jest i dysza. Napiszę na priv.
  • Poziom 9  
    Dziękuję za odpowiedź . Potrzebna jest dysza na gaz ziemny GZ 50.
  • Poziom 35  
    Jeżeli chodzi o samą dyszę (taki maleńki mosiężny wkręt z maleńkim otworkiem) to ja mam cos takiego (ze starego pieca), ale mieszkam w Krakowie, a przesłanie takiego drobiazgu byłoby raczej nieopłacalne.
  • Specjalista - urządzenia lampowe
    Zbigniew Rusek napisał:
    Jeżeli chodzi o samą dyszę (taki maleńki mosiężny wkręt z maleńkim otworkiem) to ja mam cos takiego (ze starego pieca), ale mieszkam w Krakowie, a przesłanie takiego drobiazgu byłoby raczej nieopłacalne.

No i pytanie co zgubił autor wątku - we wcześniejszych piecykach dysza była w jednym kawałku w formie korka z dwoma gwintami zewnętrznymi i otworkiem.
  • Poziom 9  
    Temat dyszy rozwiązany piecyk hula aż miło .
    Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów.