Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sklep HeluKabel
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Denon DCD-335 problem z czytaniem płyt

ARASOBOLEK 29 Wrz 2005 17:01 2122 7
  • #1 29 Wrz 2005 17:01
    ARASOBOLEK
    Poziom 15  

Mam pewien problem kupiłem tenże odtwazacz i osoba sprzedająca powiedziała ze laser już stracił właściwą emisje, jednak po rozkreceniu okzało sie ze laser działa tzn. coś próbuje robić :) ale niepokoi mnie fakt iz silniczek napędzjący płyty nawet nie drgnie przy czytaniu płyt, tak więc nie wiem co mam zrobić bo moze bedzie tak ze to nie jest wcale wina lasera. Bardzo prosze o wszelkie wskazówki.

POZDRAWIAM

0 7
  • Sklep HeluKabel
  • #2 29 Wrz 2005 19:42
    netoperek2
    Poziom 15  

Witam.
    1.Silniczek sprwdzałeś zewnętrznym żródłem czy dobry?
    2.Jak gość powiedział,że laser stracił emisje to ktoś mógł kręcić potencjometrami od nastaw tegoż lasera(sprawdż potencjometry czy są zalakowane-jak nie to były ruszane)
    Wtedy zostaje kręcenie samemu :cry:
    Pozdrawiam.

0
  • Sklep HeluKabel
  • #3 29 Wrz 2005 19:45
    Telo
    Poziom 39  

Jest to wina czytnika możliwe ,że już się skończył jezeli nie znasz budowy działania odtwarzacza cd to trochę teorii poczytaj jaki masz czytnik ,na początek zrób mu czyszczenie.

0
  • #4 01 Paź 2005 11:05
    ARASOBOLEK
    Poziom 15  

Okazało sie ze przy czytniku była naderwana taśma (przerwane były 3ściezki),więc zrobiłem to na przewodach watpiłem zeby to działało ale ku mojemu zdziwieniu startuje płyta.

DZIĘKUJE BARDZO WSZYSTKIM ZA ZAINTERESOWANIE :)

POZDRAWIAM
    ARASOBOLEK

0
  • #5 21 Paź 2005 01:51
    Kuba77
    Poziom 12  

Wiem że temat zamknięty, ale czy możesz mi pomóc bo mam podobny problem w identycznym odtwarzaczu. Nie mogę znależć taśmy taśmy przy
    laserze tym bardziej że jest tu fabrycznie KSS210A.

0
  • #6 24 Paź 2005 17:57
    ARASOBOLEK
    Poziom 15  

Chyba nie rozumiem Ciebie mozesz jaśniej to opisać. A tak miedzy nami za ile kupiłeś ten odtwarzacz??

0
  • #7 24 Paź 2005 23:31
    Kuba77
    Poziom 12  

Urządzenie nie jest moją własnością trafiło do mnie po kilku naprawach w innch serwisach. Usterkę zlokalizowałem już wcześniej nie było to w taśmie, lecz w wiązce przewodów która była zbyt sztywna i sparciała. Wymieniłem obie wiązki zasilające laser. Taśmy o której pisałeś nie przypominam sobie w tej mechanice.
    Jeśli zechcesz to wyślę Ci zdjęcia na priva tej mechaniki

0
  • #8 25 Paź 2005 11:49
    ARASOBOLEK
    Poziom 15  

Jasne nie ma problemu postaram sie Ci pomóc

Pozdrawiam

0