Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Rns 300 Zmiana języka na PL i może kod.

24 Mar 2020 10:01 231 11
  • Poziom 11  
    1.Tak się zastanawiam rozkodowałem za pomocą nr ser radio - za kasę.
    Kod działa VWZ!ZXXX$X#!@X i wyszedł mi kod co działa !@#$. (cyfra ! występuje w 2 miejscach). VWZ1ZXXX$X#!@X wynik !@#$
    Przypadek czy nie miałem pod ręką inne modele starych radyjek i kombinacja cyfr (inna dla każdego modelu) też podobnie wychodziła. Wszystkie kody działały i zawierały się w nr seryjnych akurat 3 Blaupunkt VW różne. Do rozkodowania podawałem nr seryjny tego RNS 300.
    Jeśli to mit i przypadek proszę o komentarze i po sprawie.

2. Radio po rozkodowaniu odezwało się w pogańskim języku (podobny do niemieckiego) co trzeba zrobić żeby wgrać język Polski jak to zrobić?
  • Poziom 38  
    Ciekawy post, będę mial okazje to sprawdzę :-).
  • Poziom 26  
    60jarek napisał:
    Jeśli to mit i przypadek proszę o komentarze i po sprawie.
    Zupełny przypadek.
  • Poziom 11  
    To mam farta z radiami 3 szt.? (szkoda ze każde inny model Blaupunkt VW - w każdym występują cyfry z kodu) Seria tego radia VWZ1Z2Fxxxx.... -przypadek możliwe parę porównań i wiadomo będzie.
    Ten drugi temat mnie niepokoi jak zrobić PL.
  • Poziom 11  
    20 PLN za rozkodowanie biorą.

Dodano po 4 [minuty]:

Stare alfa, kiel36, i RNS300. _W każdym nr kodu się pokryły dlatego chciałem żeby inni sprawdzili no i kwestia literki też może mieć znaczenie -nie wiem. Przy okazji czy twoje cyfry kod występują w nr VWZ.... .

Dodano po 9 [minuty]:

Cenzura zadziałała ha ha. Tera radio trzeba nawrócić na PL jak wgrać polski?

Dodano po 4 [minuty]:

Sorki grafikę nie wyświetlało na stronie.

Internet zrywa stąd problemy.
  • Poziom 26  
    60jarek napisał:
    to było by za proste?
    Właśnie tak. Gdyby tak było algorytm VW i Audi już dawno byłby rozpracowany. Jeżeli w nr ser. występuje 0 i 1 to zawsze można sobie dopowiedzieć że coś jest na rzeczy bo jako pierwsza cyfra kodu może być tylko 0 lub 1.
  • Poziom 11  
    Prawdopodobnie da się zmienić przynajmniej na angielski ale potrzebna płyta cd.
    Może kto się podzieli nie interesuje mnie aktualna mapa interesuje mnie zmiana języka?.

Prawdopodobnie i tak zaprzestali aktualizacji wiele lat temu do tego modelu.
    Te radio na olx 50 PLN warte dlatego szukam starej pasującej płyty cd.
    Nie zamierzam zarabiać na tym robię to dla hobby a co mi tam.
    Jaja to będą jak wgram polskie menu ha ha.
    Dzwoniłem do takiego co wgrywa 300PLN zażyczył a całe radio 50 PLN i nie ma możliwości ani wgrać lektora ani aktualnych map tak twierdził i chyba ma racje.