Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Toyota Corolla d4d 2.0 e12 2004 85kw-116km programowanie zamka centralnego

mbarti 24 Mar 2020 15:06 924 5
    mbarti
    Level 2  
    Witam szukam odpowiedniego schematu do zaprogramowania zamka centralnego dla tego samochodu, samochód pochodzi z zagranicy, nie wiem dokładnie skąd. Nie umiem tego sprawdzić. Posiadam tylko kartę pojazdu. Oryginalny klucz posiada wbudowanego pilota do zamka centralnego. Zamek centralny działa. Odkąd posiadam to auto nie wiem czy zamek działał z tego pilota. Poprzedni właściciel nie używał tej funkcji, wymienił baterię i na tym zaprzestał. Dorobiłem drugi klucz z immo u człowieka, który zajmuję się takimi rzeczami. Próbował kilka różnych metod programowania pilota niestety się mu nie udało. Pilot nie wchodził w tryb programowania. Mogę wysłać zdjęcia pilota są na nim jakieś oznaczenia, jeśli to będzie pomocne
    mbarti
    Level 2  
    Niestety nie działa, próbowałem kilkanaście razy. Chciałbym jeszcze dodać, że to 5 drzwiowy hatchback oraz zapytać się czy w serwisie toyoty to programują?
    ziomek-33
    Level 14  
    Możliwe że pilot nie działa lub jest nie od tego modelu. Mas czym sprawdzić czy wysyła sygnał?
    Podaj nr VIN to zaobacze jaki tam idzie.
    mbarti
    Level 2  
    ziomek-33 wrote:
    Możliwe że pilot nie działa lub jest nie od tego modelu. Mas czym sprawdzić czy wysyła sygnał?
    Podaj nr VIN to zaobacze jaki tam idzie.

Sygnał wysyła, tak powiedział ten człowiek, który mi klucz dorabiał i zaprogramował immo. Baterie też działają bo widać podczerwień jak się wciska przyciski.
    W tym Vinie nic za bardzo nie ma, jest napisane, że pojazd zarejestrowany 1 raz w 2011 w Polsce, ale nie wiadomo gdzie był wcześniej, sprawdzałem na historia gov. Co można jeszcze po nim sprawdzić?
    ziomek-33
    Level 14  
    Sprawdzę jaki tam pilot ma byc