Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyj±tek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że ogl±dasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Odpowietrzanie układu chłodzenia z elektryczn± pomp± E60 E90 i inne

marcin900 24 Mar 2020 22:28 42 0
    marcin900
    Poziom 9  
    Witam opiszę jak zainicjować proces odpowietrzania układu chłodzenia w BMW E60 E90 i innych z elektryczn± pomp± płynu chłodniczego. Auto na jakim to robiłem to E61 N52B23.

Ja akurat robiłem to po zmianie silnika. Zalewamy układ płynem chłodniczym do poziomu maks w zbiorniczku . Następnie zakręcanym zbiorniczek podł±czamy interfejs i wł±czmy INPA.
    Odpowietrzanie układu chłodzenia z elektryczn± pomp± E60 E90 i inne Odpowietrzanie układu chłodzenia z elektryczn± pomp± E60 E90 i inne Odpowietrzanie układu chłodzenia z elektryczn± pomp± E60 E90 i inne

Następnie F6

F1

Shift +F1

(Tutaj przy okazji mamy kolejno F1, F2, F3 co pozwala nam na uruchomienie pompy płynu chłodniczego na trzech różnych prędko¶ciach. Pomaga w diagnostyce ponieważ pompy potrafi± wieszać się na wyższych prędko¶ciach.)
    Następnie przyciskamy F5

Tutaj aby wystartować należy przycisn±ć F1 (Start) Dalsze wy¶wietlane instrukcję podpowiedz± aby wł±czyć ogrzewanie temperaturę na max następnie auto i skręcany obroty dmuchawy do minimalnych.
    Po przej¶ciu procedury sprawdzamy poziom płynu dolewamy jak trzeba i jeĽdzimy. Pozdrawiam