Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Zablokowany Galaxy A50, Odin stoi na dtbo.img

Bluzman 25 Mar 2020 16:44 1038 5
    Bluzman
    Level 3  
    Witam.
    Zablokowałem niechcący telefon Galaxy A50 zamykając Odina podczas wgrywania magisk_patched.tar przy rootowaniu. Mam Windows 10 Pro.
    Teraz używam Odin 3.13.1 i podczas wgrywania systemu z AP program stoi na pliku dtbo.img. Już używałem wersji 3.09, 3.12.3, 3.10.6, 3.12.4_4, 3.12.7 jak Adminnistartor lub nie. zawsze jest problem z zatrzymaniem się na jakiejś operacji. Stoi na tym pliku lub np. na "NAND Write Start!!".
    Przy wgrywaniu innych plików np. CSC wisi na "product.img", BL "<ID:0/006> vbmeta.img <ID:0/006> RQT_CLOSE !!" jedynie CP wchodzi dobrze.
    Miał ktoś może taki problem i rozwiązanie. Bardzo proszę o pomoc.
    blahfff
    Level 39  
    Wrzuc screenshot z bootloadera i wersje softu ktora probujesz wgrac. Moze po prostu chcesz wgrac zbyt stary soft.
  • Helpful post
    blahfff
    Level 39  
    Wrzuc zdjecie z bootloadera (download mode) - z telefonu. To co probujesz wgrac to dosc stary soft (U1), aktualne to U4. Co prawda blad powinien pojawic sie wczesniej, ale to piersze co powinienes sprawdzic i sprobowac. Najnowszy soft mozna pobrac za pomoca programu SamFirm bezposrednio z serwerow Samsunga.
    Bluzman
    Level 3  
    Zrobiłem tak jak zasugerował blahfff. Skorzystałem z SamFirm, pobrałem soft w wersji U4 i wgrałem najnowszym Odinem - 1.14. Poszło bez problemów. Dzięki!