Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zablokowany Galaxy A50, Odin stoi na dtbo.img

25 Mar 2020 16:44 144 5
  • Poziom 3  
    Witam.
    Zablokowałem niechcący telefon Galaxy A50 zamykając Odina podczas wgrywania magisk_patched.tar przy rootowaniu. Mam Windows 10 Pro.
    Teraz używam Odin 3.13.1 i podczas wgrywania systemu z AP program stoi na pliku dtbo.img. Już używałem wersji 3.09, 3.12.3, 3.10.6, 3.12.4_4, 3.12.7 jak Adminnistartor lub nie. zawsze jest problem z zatrzymaniem się na jakiejś operacji. Stoi na tym pliku lub np. na "NAND Write Start!!".
    Przy wgrywaniu innych plików np. CSC wisi na "product.img", BL "<ID:0/006> vbmeta.img <ID:0/006> RQT_CLOSE !!" jedynie CP wchodzi dobrze.
    Miał ktoś może taki problem i rozwiązanie. Bardzo proszę o pomoc.
  • Poziom 34  
    Wrzuc screenshot z bootloadera i wersje softu ktora probujesz wgrac. Moze po prostu chcesz wgrac zbyt stary soft.
  • Pomocny post
    Poziom 34  
    Wrzuc zdjecie z bootloadera (download mode) - z telefonu. To co probujesz wgrac to dosc stary soft (U1), aktualne to U4. Co prawda blad powinien pojawic sie wczesniej, ale to piersze co powinienes sprawdzic i sprobowac. Najnowszy soft mozna pobrac za pomoca programu SamFirm bezposrednio z serwerow Samsunga.
  • Poziom 3  
    Zrobiłem tak jak zasugerował blahfff. Skorzystałem z SamFirm, pobrałem soft w wersji U4 i wgrałem najnowszym Odinem - 1.14. Poszło bez problemów. Dzięki!