Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Urzadzenie wielofunkcyjne jakie wybrać

25 Mar 2020 17:25 186 4
  • Poziom 2  
    Witam wszystkich czas odświeżyć temat jakie urzadzenie wielofunkcyjne polecacie,miałem kiedyś brother 130c,teraz canon mg5650 oby dwa się skończyły prawie zaraz po gwarancji,w brother był problem zbyt grubego papieru nie brało i głowica padła w canonie wszystko ok ale i tak samo po gwarancji głowica,więc zapytam co teraz polecacie tanie w eksploatacji i w przystępnej cenie co wytrzymuje dłużej.
  • Poziom 24  
    Używam Brother DCP 1610WE, działa 3 rok bezawaryjnie (normalna eksploatacja domowa), tania w eksploatacji.
  • Poziom 2  
    GK napisał:
    Używam Brother DCP 1610WE, działa 3 rok bezawaryjnie (normalna eksploatacja domowa), tania w eksploatacji.

Może i działa lecz nie O laserowa i monochromatuczna mi chodziło czasami jakieś zdjęcie i zaproszenia drukuje. Zastanawiam się nad epsonem l3156 może pizo będzie trwalsze od grzałek.
  • Poziom 12  
    Ten Epsonik jest fajny z jedynych minusów to brak dupleksu ale z tym idzie żyć. Ale nie potrafię nigdzie znaleźć informacji jaka ma gramaturgie papieru. na jednej stronie znalazłem info że max to 90g/m2 a to praktycznie zwykłe kartki max papier foto przejdzie nic więcej.

Mam Epsona WorkForce to profesjonalna maszynka 5790 bardzo mocno polecam. Wytrzymała bo stworzona głownie dla biur i ma rekomendowany cykl miesięczny na 2 500 wydruków. Oryginalny tusz jest dość drogi ale na allegro są już dostępne zamienniki. Z wysyłką powinienem wyjść na jakieś 1200 zł.
  • Poziom 2  
    No właśnie papier wizytowkowy nie pobierze O foto tez problem