Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Drukarka/urządzenie wielofunkcyjne do zaproszeń, itp.

25 Mar 2020 21:40 72 1
  • Poziom 1  
    Witam! Potrzebuję dokupić sobie drukarkę bądź urządzenie wielofunkcyjne do 2 tysięcy złotych, które będzie w stanie drukować na papierze 300g/m2 . Dokładniej ma to służyć od czasu do czasu wydrukować kilka setek takich zaproszeń. Szukałem w googlach lecz niestety wszystkie posty są dość nieaktualne a na aukcjach bardzo często nie podają jaką maksymalną gramaturę przyjmie sprzęt, nie wspomnę już o media expert i media markt gdzie w sklepie nawet doradcy nie wiedzieli...
    Dodam, że nie mam zbyt dużego doświadczenia w tych sprawach, proszę o wyrozumiałość.
    Pozdrawiam.

PS
    ktoś mi gdzieś pisał, że jak drukarka ma w opisie napisane, żę max to 240g to i tak wydrukuje na 300g ale nie za bardzo chce mi się w to wierzyć :)

@edit
    https://allegro.pl/oferta/epson-l6190-urzadzenie-wielofunkcyjne-4-w-1-its-7511244049
    Co sądzicie o takiej?
  • Pomocny post
    Poziom 12  
    Tak sobie sprawdziłem i z urządzeń do 2000 Epson work force 5790dwf jako maszynka uniwersalna ale on połyka maks 257g/m2.

Z używek mam HP PageWide 352dw według producenta spokojnie połyka do 300g/m2 kosztuje 700 zł Mam nawet jeszcze taka która wypluła ledwo 1K mono i 1 K koloru, ale ostrzegam tusze są dosyć drogie.

Oryginalne w okolicy 320 zł za sztukę, natomiast widziałem zamienniki za 700 zł komplet. Plus jest taki ze oryginały wytrzymują 3000 wydruków a zamienniki 4500.

Potem mam jeszcze potworki ksero ale tu musiałbym jutro popatrzeć na stan magazynowy o ile to Pana interesuje. Co w ogóle byłoby ciekawego do tej sumy.