Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

- [A3 8l 1.8 agn 125km]B+G samochód nie odpala.

26 Mar 2020 01:04 102 3
  • Poziom 2  
    Witam, borykam się z problem odpalenia samochodu, na benzynie jak i na gazie. jechałem na A4 dotychczas auto chodziło bez zarzutów, pokonałem 200km zjechałem na parking auto stanęło, i już go nie odpaliłem, po podłączeniu pod komputer samochód pokazał błędy takie jak, przerwany obieg do czujnika Halla, wymieniłem czujnik, nadal auto nie odpala, sprawdziłem czy nowy czujnik, czy ma odpowiednią rezystancje i jest książkowo, sprawdziłem jeszcze stary czujnik i też jest dobry, sprawdziłem i co mnie martwi to to że po przekręceniu kluczyka w kostce od czujnika halla jest 1.5V. Sprawdziłem rozrząd, świece, cwekę i przewody, wszystko w dobrym stanie, zresztą nie dawno były wymieniane.
  • Poziom 29  
    Sterownik motronicM3.8.2/4/5? Ktory czujnik halla?
    Czujnik wału to czarny masa komputera, żółty pin 56 ecu , biały 63 pin, sprawdzamy oscyloskopem. Czujnik wałka rozrządu braz z niebieskim masa, fiolet z czerwonym pin 62 5volt ,fiolet z żółtym pin 76 sygnal prostokatny. Sprawdz przy samym komputerze czy jest 5 volt.Jak nie to jakiś stabilizator ubity w kompie.
  • Poziom 2  
    Witam, czujnik położenia wału, nie walka rozrządu. Dzięki za info dziś posprawdzam.
  • Poziom 29  
    Czujnik wału to ma wykresy czujnika indukcyjnego sinusoidalne.