Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyj±tek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że ogl±dasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwi±zano] Przychodzę do was z pro¶b± złożenia komputera budżetowego. Pod FiveM

26 Mar 2020 14:44 129 6
  • Poziom 3  
    Witam, przychodzę do was z pro¶b± złożenia komputera budżetowego. Najtańsza konstrukcja na której pogram przyjemnie w FiveM, bez dysku i obudowy. Fajnie jakby była możliwo¶ć przyszło¶ciowej rozbudowy lecz nie jest to konieczne. Pozdrawiam.
  • Spec od komputerów
    Jaka¶ własna inicjatywa?

Nie każdy wie co to FiveM - ja też, musiałem wygooglować. Dodatkowo napisałby¶ jakie to ma wymagania, jaki Ty masz budżet, czy masz system operacyjny, jakie¶ czę¶ci już do komputera?
    Czy dla Ciebie przyjemna gra zaczyna się od 20FPS czy potrzebujesz 90? W jakiej rozdzielczo¶ci będziesz grał?
    Masz monitor, klawiaturę, myszkę?

Tak dużo pytań a tak mało odpowiedzi - konkrety chłopie, konkrety :)
  • Poziom 3  
    rtj71 napisał:
    Jaka¶ własna inicjatywa?

Nie każdy wie co to FiveM - ja też, musiałem wygooglować. Dodatkowo napisałby¶ jakie to ma wymagania, jaki Ty masz budżet, czy masz system operacyjny, jakie¶ czę¶ci już do komputera?
    Czy dla Ciebie przyjemna gra zaczyna się od 20FPS czy potrzebujesz 90? W jakiej rozdzielczo¶ci będziesz grał?
    Masz monitor, klawiaturę, myszkę?

Tak dużo pytań a tak mało odpowiedzi - konkrety chłopie, konkrety :)

FiveM to multiplayer do GTA V lecz przez skrypty oraz mapy własne strasznie obci±ża podzespoły lecz nie wiem jakie.
    System oraz mysze itp. mam. Posiadam z częsci DYSK SSD. Przyjemna gra zaczyna się do 50fps dla mnie.

Koszt? Jak najniższy.
  • Spec od komputerów
    fiszeq napisał:
    Koszt? Jak najniższy.

Nowe czy używane czę¶ci? o to zapomniałem dopytać.
  • Poziom 3  
    rtj71 napisał:
    fiszeq napisał:
    Koszt? Jak najniższy.

Nowe czy używane czę¶ci? o to zapomniałem dopytać.

Używane.
    FiveM Ma wymagania jak gta v, lecz że to jest dodatek multiplayer, zasoby serwera takie jak skrypty/mapy mog± wymagać więcej niż owe wymagania Gta V.
  • Spec od komputerów
    Je¶li ma to być przyszło¶ciowe to poszedłbym w AMD, chipset 300 chociażby.

Ryzen R5 1400/Ryzen R5 1600
    8GB DDR4 RAMu
    Karta pokroju GTX1060

Razem to będzie jakie¶ 1400 + obudowa 100zł, zasilacz 400-500W 100zł.

Możesz też kupić na 'już' tylko do tej gry komputer poleasingowy i włożyć mocniejsz± kartę graficzn±, tyle że możliwo¶ci rozbudowy będ± ograniczone.
    Chociażby co¶ takiego: https://allegro.pl/oferta/komputer-fujitsu-esprimo-p520-mt-i5-8gb-ssd-win10-8948991582 + wła¶nie GTX1060.

Je¶li chcesz - składaka to wszystko się nada co spełnia wymagania gry.
  • Poziom 3  
    OdpowiedĽ w temacie.