Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Acer Aspire v15 Skaczący ekran poziomo

26 Mar 2020 17:23 84 8
  • Poziom 3  
    Witam wczoraj poraz pierwszy od 5 lat rozkręciłem obudowę swojego laptopa tj. Acer aspire v15 i wczoraj było jeszcze wszystko okej po ponownym skręceniu lecz dziś pokusiło mnie dodać chipset 2gb ram samsungowski (choć w laptopie jest jeden chipset 8gb ramu nawet nie wiem jakiej firmy) po ponownym skręceniu laptop działa normalnie ale ten skaczący ekran tylko dolna połowa mnie już irytuje i chciałbym to naprawić taśmy od wyświetlacza wyglądają na nie naruszone. Pomoże ktoś?
    Ps. Ten chipset wyciągnąłem już ale dalej ekran drga. I na początku gdy wspinałem ten chipset 2gb zapomniałem wyłączyć laptopa tylko go uśpiłem

• Poziom 43  
    Nie "chipset" a moduł pamięci RAM.
    olcio007 napisał:
    I na początku gdy wspinałem ten chipset 2gb zapomniałem wyłączyć laptopa tylko go uśpiłem

No to pracowałeś pod napięciem.
    Możliwe uszkodzenie taśmy, matrycy... film by nieco wyjaśnił.
  • Pomocny post

Spec od komputerów
    Z opisu wygląda na uszkodzenie matrycy. Jak wyżej - film wyjaśniłby więcej.
  • Poziom 3  
    sosarek napisał:
    Nie "chipset" a moduł pamięci RAM.
    olcio007 napisał:
    I na początku gdy wspinałem ten chipset 2gb zapomniałem wyłączyć laptopa tylko go uśpiłem

No to pracowałeś pod napięciem.
    Możliwe uszkodzenie taśmy, matrycy... film by nieco wyjaśnił.

Ehh no to jeśli uszkodziłem taśmę lub matrycę to czy jest szansa że gdy jak normalnie używam laptopa wiecie nie gierki tylko jakieś pliki to ekran świruje a właśnie gdy włączę gierki no watch dogs albo inne takie gry to ekran działa normalnie i dlatego mnie interesuje co mogło się stać

Dodano po 1 [minuty]:

Bo wydaje mi się że jakby taśma lub matryca poszła to w grach było by to samo... Filmiku nie wstawię bo nie ma szans na to tutaj na tym forum

• Spec od komputerów
    To chociaż zdjęcie.
  • Poziom 3  
    Acer Aspire v15 Skaczący ekran poziomo
    sk1977 napisał:
    To chociaż zdjęcie.

Dodano po 1 [minuty]:

olcio007 napisał:
    Acer Aspire v15 Skaczący ekran poziomo
    sk1977 napisał:
    To chociaż zdjęcie.

To nie jest rozmazane zdjęcie tylko aż taki kawałek ekranu się poruszył bo na górze widac normalne pliki a w dół się podwajają
  • Pomocny post

Spec od komputerów
    Najlepiej podmieniać na próbę - jak masz matrycę to podstaw i zobacz.
  • Poziom 3  
    Nie mam żadnej matrycy zamiennej

Dodano po 4 [minuty]:

Dobra po prostu oddam do serwisu nie będę już sam nic majstrował bo jeszcze gorzej będzie
  • Poziom 3  
    Nie mam żadnej matrycy zamiennej

Dodano po 4 [minuty]:

Dobra po prostu oddam do serwisu nie będę już sam nic majstrował bo jeszcze gorzej będzie

Dodano po 42 [sekundy]:

Oddałem do serwisu