Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Kłopot z odwiedzaniem niektórych witrym

26 Mar 2020 18:25 87 8
  • Poziom 5  
    Na wstępie, wiem że nie powinno się już korzystać z windows 7.

Witam, mam problem z odwiedzaniem niektórych witryn. Nie wiem czym jest to spowodowane. Dodam że problem występuje niezależnie od przeglądarki, i mam ustawiony dobry czas. Będę wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam
    Kłopot z odwiedzaniem niektórych witrym Kłopot z odwiedzaniem niektórych witrym Kłopot z odwiedzaniem niektórych witrym Kłopot z odwiedzaniem niektórych witrym
  • Spec od komputerów
    Zamiesc w zalaczniku logi z FRST, ze skanowania.
  • Poziom 39  
    Dlaczego się nie powinno z niego korzystać?
    Przeglądarki aktualne?
  • Spec od komputerów
    Jeszcze addition.txt!

Wyglada na to, ze Kapserky cos blokuje, wylacz ochrone w tym programie i sprawdz czy jest ok.
  • Poziom 5  
    Po wyłączeniu Kasperskiego aktywuje się ostrzeżenie przeglądarek, Jednak mimo zignorowania go, cały czas witryny wyświetlane są nieprawidłowo Kłopot z odwiedzaniem niektórych witrym Kłopot z odwiedzaniem niektórych witrym Kłopot z odwiedzaniem niektórych witrym Kłopot z odwiedzaniem niektórych witrym

Dodano po 19 [minuty]:

Przeczyściłem rejestr CCleanerem, i wynikła dosyć dziwna sytuacja. Na google chrome zero złego certyfikatu i strona jest ładowana poprawnie. Gorzej z Explorerem, gdzie nie ma komunikatu o certyfikacji, ale cały czas witryny ładują się niepoprawnie Kłopot z odwiedzaniem niektórych witrym Kłopot z odwiedzaniem niektórych witrym
  • Pomocny post
    Spec od komputerów
    Jak widac to certyfikaty kasperskiego. Odinstaluj go albo wylacz oslone sieciowa Kasperskiego, ale nie wiem czy to pomoze.
  • Poziom 5  
    Ok. Bez kasperskiego działa. Dzięki i zamykam
  • Poziom 5  
    Ok. Bez kasperskiego działa. Dzięki i zamykam

Dodano po 31 [sekundy]:

Usunięcie Kasperskiego Free