Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Eura Fenix - dodatkowe otwieranie elektrozamka

26 Mar 2020 22:54 156 4
  • Poziom 2  
    Czołem,

Zakupiłem domofon EURA VDP-40A3 wraz z kasetą zewnętrzną VDP-80A3. Schemat połączenia pokazany jest na rusunku:

Eura Fenix - dodatkowe otwieranie elektrozamka

Chciałbym z wewnątrz podwórka otwierać elektrozamek furtki z przycisku dzwonkowego. Podpowiedzcie proszę jak podłączyć.
  • Pomocny post
    Poziom 11  
    W tym domofonie trzeba podać przez przycisk dzwonkowy +12V z zasilacza na zacisk nr 5 w kasecie domofonu, oczywiście przez bezpiecznik.
  • Pomocny post
    Moderator - Telefony Stacjonarne
    inocyk napisał:
    W tym domofonie trzeba podać przez przycisk dzwonkowy +12V z zasilacza na zacisk nr 5 w kasecie domofonu, oczywiście przez bezpiecznik.

To może by na zacisku 5 dać diodę, żeby +12V skierowało się na rygiel a nie do zasilacza... bo to bardzo "delikatne" urządzenia są.....
  • Poziom 2  
    Dziekuje za odpowiedź. Potwierdzam, że podanie +12 V na wyjście 5 w kasecie działa. Nawet dwa dni temu dostałem dokładnie taki sam schemat od producenta - ale tam nie były żadnych bezpieczników. Tym niemniej bardziej wierzę w Elektrodę, bo w EUrRA tylko serwis przedsprzedażowy jest super. Jak juz kupisz to nikt nie odpowiada.

Jeszcze raz dzięki
  • Poziom 2  
    Dziekuje za odpowiedź. Potwierdzam, że podanie +12 V na wyjście 5 w kasecie działa. Nawet dwa dni temu dostałem dokładnie taki sam schemat od producenta - ale tam nie były żadnych bezpieczników. Tym niemniej bardziej wierzę w Elektrodę, bo w EUrRA tylko serwis przedsprzedażowy jest super. Jak juz kupisz to nikt nie odpowiada.

Jeszcze raz dzięki

Dodano po 52 [sekundy]:

Dzęki