Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

SAMSUNG SM-T580 - Galaxy Tab 4 10.1 Ładuje, ale nie ładuje.

OPservator 27 Mar 2020 12:48 837 7
    OPservator
    Level 35  
    Na wstępie:
    - oryginalna ładowarka
    - druga ładowarka, też samsunga, te same parametry
    - dwa oryginalne kable
    Pojawia się kółeczko z piorunem, nie pokazuje procentów.
    Nie reaguje na przyciski, soft restart kończy się przerwą "ładowania" aż do ponownego wpięcia urządzenia.
    Dodam że chwilę po pokazaniu się "kółeczka z piorunkiem" ekran zaczyna raptownie zmieniać swoją jasność.

Jacyś magicy pomogą? :D
    blahfff
    Level 39  
    OPservator wrote:
    Dodam że chwilę po pokazaniu się "kółeczka z piorunkiem" ekran zaczyna raptownie zmieniać swoją jasność.

Sprawdzales jakims miernikiem na USB czy pobiera prad w trakcie tego ladowania? Problemy z ekranem w tym modelu sa norma, tasma po prostu wypina sie ze zlacza i trzeba ja poprawnie wpiac wiec mozliwe, ze tak naprawde masz problem tylko z tym a nie ladowaniem.
    OPservator
    Level 35  
    Nie jestem w stanie tego sprawdzić miernikiem, ale telefon ładuje się normalnie po tym kablu i ładowarce :P
    Co do taśmy, sama się wysunęła? Tablet w życiu nie był upuszczony a ostatni rok spędził w szafie :/
    tino2003
    Admin of GSM Group
    OPservator wrote:
    Co do taśmy, sama się wysunęła?

Może i sama, ale to trzeba sprawdzić. Podobnie może być przy uszkodzonej baterii.
    Magików ani jasnowidzów na forum nie ma trzeba wziąć miernik w łapę, rozebrać i posprawdzać.
    OPservator
    Level 35  
    Wziąłem ładowarke od Huawei'a, poprawa tyle że nie mruga ekran i po 20 minutach pojawił się 1%. Dam mu dzisiaj czas w ładowarce, jutro najwyżej rozbiore.
    KRY5PIN
    Level 36  
    Jaki amperaż masz na ładowarkach Samsunga A jaki na huawei??
    OPservator
    Level 35  
    5V 2A na każdej z trzech ładowarek.
    Jest jakiś sposób na pominięcie blokady PIN przy rozruchu? Może być factory reset, tablet i tak idzie dla siostry :P
    blahfff
    Level 39  
    OPservator wrote:
    Co do taśmy, sama się wysunęła? Tablet w życiu nie był upuszczony a ostatni rok spędził w szafie :/

Tak, sama. Taka konstrukcja i czesto trzeba ja po prostu poprawic.