Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Huzaro force 4.2 Antyreklama

27 Mar 2020 15:36 354 3
 • Level 4  
  Witam, chciałbym przedstawić moją opinie dotyczącą tego za przeproszeniem gównianego fotelu. Ten pseudo-gamingowy fotel za +- 300zł jest wykonany ze skóry która śmierdzi przez jakieś 3-4 miesiące od zakupu. Gdy tylko robi się cieplej w domu trudno się od niego odkleić (dosłownie), na zdjęciach na pierwszy rzut oka wygląda jakby był na regulowanych szelkach z normalnych foteli, jednak na stronie sprytnie została zamaskowana brzydota tych szelek. Trudny montaż fotela, a same części nie są za bardzo dopasowane.Po jakimś czasie zaczynają wypadać zaślepki na śruby, oraz co gorsze śruby... Tak śruby trzymające górę fotela("siedzisko") z dołem wypadają(wykręcają się powoli) co wiąże się z przechyleniem fotela, oraz czasami upadkiem na podłogę.Ale głównym powodem dla czego to pisze to co się dzisiaj stało, wypadła mi kolejny raz śruba jednak tak się przechyliło, że wypadły również pozostałe wyginając kawałek metalu trzymającego siedzenie.Aktualnie uważam, że kupowanie krzesła gamingowego w tej cenie nie ma sensu.

  Podsumowując, za wszelką cenę nie kupujcie tego shitu bo skończycie jak ten typo z drągalem w dupie; gadzetomania .pl/41048
  [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
 • Helpful post
  Level 35  
  Paaaanie, w paSSacie firmowym od kilku lat skórzane fotele śmierdzą. To, co ma być synonimem prestiżu jest tak na prawdę udręką w normalnym użytkowaniu. Skór się nie kupuje do siedzenia, tylko do noszenia, ale i tu trzeba położyć złotówek, żeby była dobra jakościowo skóra.

  Co do fotela przed komputer - jak napisał kol. @smax17, trzeba usiąść i sprawdzić czterema literami. Ja od 10 lat mam fotel Grospol, kosztował prawie 1k, wszyscy do mnie "Co takie drogie krzesło kupujesz? To za 300zł jest takie samo ale ładniejsze". Cóż - moje "krzesło za tysiąc" ma prawie 10 lat i jest nadal wygodne, a oni w tym czasie kupili co najmniej piąte za 300zł.
 • Helpful post
  Level 15  
  Jak fotele mają być skórzane, to tylko z wentylacją, nawet te "gamingowe" do domu powinny mieć jakiś akumulatorek i wentylację, żeby się do tego nie kleić.