Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] iPad 3 LTE Celluar czy warto kupić w 2020r

28 Mar 2020 08:04 204 7
  • Poziom 19  
    Witam.
    Pytanie jak w temacie. Mam możliwość kupna tableta iPad 3 generacji za 280zł z etui w ładnym stanie. Zastanawiam się czy warto. Nigdy nie miałem do czynienia z produktami Apple. Nie jestem maniakiem nowości i nie oczekuję od sprzętu nie wiadomo jakiej wydajności. Zależy mi głównie na przeglądaniu internetu czy oglądaniu filmów. Kusi mnie długa praca na baterii i aluminiowa obudowa:) Słyszałem że iPady mają wbudowane GPS więc dobrze by było uruchomić jakąś nawigacje. Czy jest coś sensownego na ten już wiekowy sprzęt? I ogólnie na co zwrócić uwagę kupując iPada? Wiem na pewno że nie ma żadnych blokad. Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 23  
    Taka dobra rada kup sobie coś z androidem i daj sobie spokój z tym badziewiem .
    Moderowany przez jever 23:

• Poziom 35  
    berthold61 napisał:
    Taka dobra rada kup sobie coś z androidem i daj sobie spokój z tym badziewiem .

Dlaczego badziewiem??? Ipady to bardzo dobre tablety. Android czy iOS to już kwestia gustu i zapotrzebowań.

Jedynym problemem może być TO że 3 generacja już chyba nie ma wsparcia.
  • Poziom 19  
    To że nie ma wsparcia to wiem. Chodzi mi tylko o to czy jest jeszcze sensowne oprogramowanie np do nawigacji, internetu, muzyki czy filmów które będzie na nim działało? Niestety ale za 300zł z Androidem mogę kupić co najwyżej zajechanego Galaxy Tab który na pewno nie wytrzyma na baterii 5godzin (i więcej) stąd skierowałem się w stronę IPada. No i całą kolekcje Manty, Gocleverów, Larków i innyej chińszczyzny które to jakością baterii i przede wszystkim ekranu z Retiną Appla raczej nie mogą konkurować.
  • Poziom 23  
    Coraz mniej będzie ci działać , szkoda kasy poważnie , andek to andek
    Moderowany przez jever 23:

• Moderator - GSM
    berthold61 napisał:
    Coraz mniej będzie ci działać , szkoda kasy poważnie , andek to andek

Wice proszę wskazać co autor ma kupić w kwocie do 300 zł i będzie miało bardzo długie wsparcie.
  • Poziom 19  
    Dziękuję za głosy w dyskusji. Doczytałem w internecie opinii i odpuściłem sobie tego iPada. Trzeba dozbierać pieniędzy i kupić jakiś nowszy model może nie najnowszy ale na pewno nie tak wiekowy:) Coś żeby mialo jeszcze aktualizacje producenta. Zwłaszcza że miał to być początek przygody z "nadgryzionym jabłkiem" i nie chciał bym się na starcie zarazić. Jeszcze raz dziękuję zwłaszcza tym co odradzali:)
    Pozdrawiam
  • Poziom 19  
    Dziękuję za głosy w dyskusji. Doczytałem w internecie opinii i odpuściłem sobie tego iPada. Trzeba dozbierać pieniędzy i kupić jakiś nowszy model może nie najnowszy ale na pewno nie tak wiekowy:) Coś żeby mialo jeszcze aktualizacje producenta. Zwłaszcza że miał to być początek przygody z "nadgryzionym jabłkiem" i nie chciał bym się na starcie zarazić. Jeszcze raz dziękuję zwłaszcza tym co odradzali:)
    Pozdrawiam

Dodano po 1 [minuty]:

Temat do zamkniecia.