Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Zakupiłem ciągnik CASE CX100 - licznik nie dodaje motogodzin - stoi w miejscu.

andrzej1562 29 Mar 2020 21:38 3447 42
    User removed account
    Level 1  
    kkknc
    Level 43  
    wal-ker wrote:
    @kkknc- taniej o kilkaset zlotych w sprzęcie za kilkaset tysięcy?

O grosze producenci się biją by finalny produkt się sprzedał.
    Wróć na wyspy i swojemu szefowi sprzedaj text
    wal-ker wrote:
    @kkknc
    do tego po polsku oczywiście z "gazrurka."
    Odpowiedz na temat oznaczeń o które pytałem. Bo się spinasz jak tirówka przy drodze.

@gromleon nie czytasz? Czy nie rozumiesz #22 i #24 co oznaczają te symbole? Te z klepsydra.
    I jak się oznacza godziny a jak mtg.

Moderated By CameR:

Usunąłem wulgaryzmy

User removed account
    Level 1  
    kwok
    Level 39  
    Nie wnikajcie czy godziny czy mth. Chodzi o to że licznik zlicza tylko podczas pracy silnika. To że silnik pracuje wie z D+, W lub z edc jeśli jest. W tym przypadku silnik jest chyba bez edc więc zostaje D+ i W. Zakładam że kontrolka ładowania działa więc ten trop raczej odpada, poza tym z D+ nie pokaże obrotów. Zostaje więc W które podłączone jest, stąd należy szukać przerwy na instalacji lub niesprawności w samym liczniku. Ot cała historia i nie ma o co się kłócić tylko sprawdzić złącza i kabelki.
    User removed account
    Level 1  
    Hektar_Zahler
    Level 14  
    @ wal-ker
    Jak masz szansę, że W nie kontaktuje do uzwojenia, to test z żarówka będzie pewny. Miernikiem zaś nie koniecznie. Ale przeginacie chłopaki.
    User removed account
    Level 1  
    don_viking
    Level 21  
    Przeglądnołem inne fora i faktycznie może być uszkodzony licznik lub najczęstrza wada przerwany przewód elektryczny. Na tym forum w kilku podobnych tematach jak i na forum do którego dodałem link poniżej w paru postach są opisane przyczyny podobnej usterki polecam tą lekturę.
    Temat
    kkknc
    Level 43  
    wal-ker wrote:

@ kkknc-odpowiadam na pytanie. Pokazany symbol(klepsydry)oznacza dla każdego mechanika ciągnikow motogodziny.Bo wiemy jak są naliczane.A ty przekręc sobie kluczyk w ciągniku by zapaliły się kontrolki (będziesz miał swoj (+) po 15 lub D+) siądz w ciągniku i czekaj.Zobaczysz że żadne godziny nie są naliczane.Może tak coś zrozumiesz .

Po co mtg są w dwóch miejscach #22 i #24. Bo symbole są takie same.

I co powiesz na ten licznik.
    Gwarantuję ci że to nie mtg.
    Ani ten bo ma nawet opis co liczy.

Moderated By CameR:

Usunąłem wulgaryzmy

User removed account
    Level 1  
    kkknc
    Level 43  
    wal-ker wrote:

@ kkknc-odpowiadam na pytanie. Pokazany symbol(klepsydry)oznacza dla każdego mechanika ciągnikow motogodziny.Bo wiemy jak są naliczane.A ty tłuku przekręc sobie kluczyk w ciągniku by zapaliły się kontrolki (będziesz miał swoj (+) po 15 lub D+) siądz w ciągniku i czekaj.Zobaczysz że żadne godziny nie są naliczane.Może tak coś zrozumiesz .

To ustosunkuj się do tego. A to że ludzie się nie znają to i tak piszą. Mogę ci przedstawić inne liczniki. Też produkowane w Chinach tyle że firmowe. Więc te obydwa licznik #22 i #24 to mtg.
    User removed account
    Level 1