Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Audi A8 - Problem z podczerwienią w kluczyku

30 Wrz 2005 02:40 3584 8
  • Poziom 10  
    Witam.
    Mam problem z Audi A8 '96r. Polega on na tym, że kluczyk nie otwiera ani nie zamyka drzwi przyciskami pilota. Podczerwień niby działa, bo coś tam się świeci po naciśnięciu przycisku, słabo ale się świeci - przez ułamek sekundy. Nie wiem czy mam "trafione" piloty (szt. 2) czy może klucze są rozprogramowane (były nieużywany przez ponad miesiąc). Nowe baterie nic nie dały. Bardzo proszę o pomoc jak to zaprogramować. Niestety na forum nie znalazłem instruktażu do A8.
    Z góry dzięki za posty.
  • Poziom 10  
    wsadż kluczyk w stacyjke i przekręć zapłon. Wciśnij kilka razy przycisk w pilocie. U mnie nie działały i jak tak zrobiłęm to już nie mam problemu. Tak się uzbrajało pilota w Oplu.
    Pozdrawiam.
  • Poziom 10  
    Dzięki. Niestety u mnie to nie pomogło :-(
  • Poziom 21  
    Z tego co pamiętam niektóre systemy na podczerwieni po 7 (lub więcej) dniach nieużywania pilota deaktywowały odbiór z nadajnika.
    Jeśli masz ten problem to przy zamkniętym aucie "wyceluj" w odbiornik i naciśnij zamkij/otwórz na pilocie. Teraz w przeciągu jednej minuty ręcznie (kluczem) otwórz zamek. Powinno być OK. Jeżeli nie pomogło to być może po wymianie baterii procedura programowania klucza coś zdziała...
    Czy przy zamkniętym aucie mruga Ci lampka w wyłączniku tylnych świateł przeciwmgielnych?
  • Poziom 10  
    Niestety, żadne konbinacje nie działają :-(
    Przy zamkniętym aucie miga lampka w przeciwmgielnych.
  • Poziom 10  
    No jaki uparciuch, nie chce zaskoczyć :-(
  • Poziom 17  
    W takim razie nie działa odbiornik podczerwieni. Sprawdź w wyszukiwarce na forum, tam mogą być pomocne wskazówki.
  • Poziom 10  
    Dzięki. W sumie żaden program diagnostyczny nie chce się połączyć z centralnym. Z klimą też nie a działa i to samo jest z pamięcią siedzeń a działają :-)

W "wyszukiwarce" piszą tylko o Renówkach :-(