Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Soundbar SAMSUNG HW-K450 i dodatkowe głośniki

aikonik 29 Mar 2020 22:31 4890 7
    aikonik
    Level 14  
    Witam, mam pytanie o możliwość podłączenia dodatkowych głośników (sufitowe) do soundbar SAMSUNG HW-K450. Obecnie jest podłączony bezprzewodowo do laptopa, ale chciałem rozbudować go o dodatkowe głośniki. Wyjścia ma takie
    Soundbar SAMSUNG HW-K450 i dodatkowe głośniki
    Ewentualnie czy jakoś podłączyć głośniki po jack i Bluetooth?
    Pozdrawiam
    aikonik
    Level 14  
    A czy można by było podłączyć głośniki i soundbar poprzez jack do laptopa ? O ile soundbar ma swoje zasilanie i sobie poradzi ale czy same głośniki dadzą radę ? Czy potrzebny byłby jakiś wzmacniacz bądź typowe głośniki komputerowe?
    DjMapet
    Level 43  
    Same głośniki - czyli kolumny pasywne - nie zagrają bez wzmacniacza. Zestaw komputerowy z wbudowanym wzmacniaczem, oraz soundbar, da się jednocześnie podłączyć do laptopa, za pomocą rozdzielacza sygnału audio.

Pozdrawiam.
    aikonik
    Level 14  
    A czy możesz ewentualnie polecić jakiś soundbar z możliwością rozbudowania o dodatkowe głośniki ( po przewodzie ) ??
    aikonik
    Level 14  
    Tylko ja to chce do sklepu, ale chyba znalazłem rozwiązanie, głośniki ze wzmacniaczem podłączone jack’em do gniazda laptopa i do soundbar albo wzmacniacz Bluetooth i podłączone jednocześnie dwa urządzenia
  • Helpful post
    DjMapet
    Level 43  
    Soundbar zostaw w domu, a do sklepu kup: jak mały to jakaś mikro wieża z dwoma kolumienkami, jak duży, to wzmacniacz w technice 100V (radiowęzłowej) i kilka głośników sufitowych, lub naściennych.

Pozdrawiam.