Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Samsung galaxy s7 - brak ostrości aparatu

29 Mar 2020 22:36 513 6
 • Level 14  
  Witam jak w temacie posiadam Samsunga Galaxy s7 I mam mały problem bo aparat tylni zaczął tracić ostrość , robi zdjęcia ale brak czystej ostrości obrazu jak kiedyś , jak się go trochę potelepie to mu czasami przechodzi ale tylko jest odrobine poprawy .Teraz moje pytanie bo chętnie bym wymienił tą kamerę ale chciałbym kupić oryginał a nie jakiś zamiennik i na co zwrócić uwagę, i czy da radę do tego telefonu wcisnąć kamerę o lepszych parametrach np od nowszego telefonu ale kontabilna z moim .
  [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
 • Car dashboards specialist
  Nie znam odpowiedzi ale problem jest znany, popularny. W S8+ miałem to samo. Czasem trzeba było potrząsnąć/walnąc telefonem aby zaczął ustawiać ostrość. Nie bawiłem się w naprawę, wymieniłem telefon.
 • Level 37  
  Nie da się włożyć innej - lepszej kamery. Jak wyjmiesz swoją, sprawdź dokładnie oznaczenia, które są na taśmie. Pamiętaj, że klapką jest mocno przyklejona.
  Możesz też nim wymienisz spróbować zrobić ustawienia fabryczne.
  A szkiełko osłaniajace aparat jest całe, nie ma pęknięć, bądź nie uległo uszkodzeniu wcześniej?
 • Level 14  
  Szkiełka już nie ma ale już wcześniej szału nie było, szkoda że nie da się lepszej kamery do niego włożyć bo dla mnie ten fon jest pancerny
 • Level 37  
  Jak nie masz szkiełka, to coś się dostało do aparatu. Jak będziesz zamawiał cały aparat, zamów od razu szkiełko osłaniajace, by uniknąć uszkodzenia soczewki i samego aparatu.
 • Level 14  
  Kupiłem używke ale oryginał i jest narazie ok , aparat się nie wiesza i faktycznie dużo lepsze zdjęcia i ostrość dzięki za pomoc