Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Odcięte kable od radia ford focus mk1

Wlkmg 30 Mar 2020 13:08 2328 3
    Wlkmg
    Level 5  
    Witam tak jak w tytule. Zastalem auto z obcieta wiąką kabli bez kostek od radia a chciałbym włożyć tam radio z kostka iso. Kupno przejścia nie da mi zbyt wiele bo po pierwsze nie bede miał gdzie go wpiac(brak oryginalnej kostki forda), a po drugie nie wiem pod jakie kolory... Z głośnikami poradze sobie myślę metodą prób i błędów ale kostka zasilająca bez szans... Czy ktoś moze ma schemat lub opisany kolor oryginalnej zyly do ktorej z iso dopasować? Zaznaczam nie jestem elektrykiem. Dzieki za odpowiedź
    sosarek

Level 43  
    Posiadasz miernik?
    Zamieść zdjęcie kabli.
    damiancz
    Moderator of Car Radios
    Przenoszę do PE.

Quote:
    2. Posty, z których wynika, że ktoś nie bardzo orientuje się w temacie napraw proszę zamieszczać w dziale "Radia Samochodowe Początkujący".
    Jest to dział dla nieposiadających odpowiedniego doświadczenia w naprawianiu urządzeń RTV, ale bezwzględnie posiadających podstawową wiedzę z zakresu elektroniki (miernictwo, czytanie schematów, budowa i działanie elementów elektronicznych, podstawy teoretyczne działania urządzeń).
    Posty nie spełniające tego warunku należy pisać w "Początkujący Naprawy" albo "Początkujący Elektronicy".
    Posty zaniżające poziom, które zostaną umieszczone w "Radia Samochodowe Początkujący" zostaną tam przeniesione lub znajdą się w koszu.