Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Banner Multimetr Fluke 87VBanner Multimetr Fluke 87V
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

[Sprzedam] Mierniki tablicowe, watomierz, amperomierz, waromierz, cos fi i inne

nelik1987 30 Mar 2020 19:07 1362 0
    nelik1987

Poziom 31  
    Cze嗆, mam do sprzedania u篡wane mierniki tablicowe:
    - watomierze od -30 do 30 kW AC - 35 z/szt
    - amperomierze 10A, 50A, 100A AC - 25 z/szt
    - woltomierze 100V, 400V AC - 25 z/szt
    - wska幡iki cos fi od -0,5 do 0,5 - 35 z/szt
    - waromierze -30 do 30 kwar AC - 35 z/szt
    - przek豉dniki pr康owe 50/5 i 100/5 kl. 0,5 - 40 z/szt
    - z陰czki szynowe ZUG Euro 10 - tego mam naprawd sporo 1,5 z /szt

Mierniki zapewne w pe軟i sprawne ale nie mam mo磧iwo軼i ich przetestowania. Wszystkie elementy pochodz z demonta簑 z szaf sterowniczych energetyki zawodowej, kt鏎a by豉 w pe軟i sprawna.
    Wysy趾a do paczkomatu dla pojedynczych sztuk, a przy wi瘯szym zam闚ieniu kurier lub odbi鏎 osobisty w Gda雟ku.

W razie zainteresowania prosz pisa PW

[Sprzedam] Mierniki tablicowe, watomierz, amperomierz, waromierz, cos fi i inne [Sprzedam] Mierniki tablicowe, watomierz, amperomierz, waromierz, cos fi i inne [Sprzedam] Mierniki tablicowe, watomierz, amperomierz, waromierz, cos fi i inne [Sprzedam] Mierniki tablicowe, watomierz, amperomierz, waromierz, cos fi i inne [Sprzedam] Mierniki tablicowe, watomierz, amperomierz, waromierz, cos fi i inne [Sprzedam] Mierniki tablicowe, watomierz, amperomierz, waromierz, cos fi i inne [Sprzedam] Mierniki tablicowe, watomierz, amperomierz, waromierz, cos fi i inne [Sprzedam] Mierniki tablicowe, watomierz, amperomierz, waromierz, cos fi i inne
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemy郵e dzi i jutro. Zarejestruj siza darmo. Kontaktuj si z og這szeniodawc poprzez Prywatn Wiadomo嗆 (ikonka PW).
  • Banner Multimetr Fluke 87VBanner Multimetr Fluke 87V