Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Galaxy A50-niska jakość rozmów w Play gdy korzystam z BTSów T-Mobile oraz Orange

siudy 30 Mar 2020 19:29 831 4
 • #1
  siudy
  Level 14  
  Witam. Mam problem z moim Galaxy A50. Posiadam abonament w Play. Jak wiadomo Play korzysta też ze stacji bazowych innych operatorów. Wszystko by było Ok gdyby nie to,że gdy telefon przełączy się na T-Mobile czy Orange jakość rozmów drastycznie spada, trudno zrozumieć rozmówcę. Dodam ,że do niedawno gdy posiadałem Galaxy J5 nie było żadnej różnicy. Już nie wiem czy to wina telefonu czy operatora. Miał ktoś taki problem?
 • #2
  Mobali
  Level 39  
  Chyba jednak to nie telefon, bo ostatnio w wielu miejscach słychać głośne narzekania na jakość połączeń w tej sieci. Szczególnie dotyczy to roamingu krajowego. W wolnej chwili poczytaj proszę tu:
  https://innpoland.pl/136803,zyski-play-leca-n...ec-dowodow-na-to-ze-siec-schodzi-na-zla-droge
  ... i forum Play
 • #3
  tino2003
  Admin of GSM Group
  Próbowałeś wyłączyć opcje roamingu? Jak wtedy z zasięgiem i jakością?
 • #4
  siudy
  Level 14  
  Próbowałem wyłączyć roaming, z tym , że gubi mi zasięg z bts Play. Chodzi o to, że mógłbym korzystać z innych btsów ale jakość rozmowy jest o wiele gorsza, tu jest problem.
 • #5
  Mobali
  Level 39  
  Mam podobny problem z PLAY - sygnał jest bardzo dobry, na wyświetlaczu pokazuje maksymalny, ale za chwilę znika sobie i znów się pojawia. Czasem nie ma kwadrans, a czasem tylko minutę. No cóż, umowa dobiega końca więc, czas zmienić sieć na... działającą ;-)