Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Galaxy A50-niska jakość rozmów w Play gdy korzystam z BTSów T-Mobile oraz Orange

siudy 30 Mar 2020 19:29 831 4
    siudy
    Level 14  
    Witam. Mam problem z moim Galaxy A50. Posiadam abonament w Play. Jak wiadomo Play korzysta też ze stacji bazowych innych operatorów. Wszystko by było Ok gdyby nie to,że gdy telefon przełączy się na T-Mobile czy Orange jakość rozmów drastycznie spada, trudno zrozumieć rozmówcę. Dodam ,że do niedawno gdy posiadałem Galaxy J5 nie było żadnej różnicy. Już nie wiem czy to wina telefonu czy operatora. Miał ktoś taki problem?
    Mobali
    Level 39  
    Chyba jednak to nie telefon, bo ostatnio w wielu miejscach słychać głośne narzekania na jakość połączeń w tej sieci. Szczególnie dotyczy to roamingu krajowego. W wolnej chwili poczytaj proszę tu:
    https://innpoland.pl/136803,zyski-play-leca-n...ec-dowodow-na-to-ze-siec-schodzi-na-zla-droge
    ... i forum Play
    tino2003
    Admin of GSM Group
    Próbowałeś wyłączyć opcje roamingu? Jak wtedy z zasięgiem i jakością?
    siudy
    Level 14  
    Próbowałem wyłączyć roaming, z tym , że gubi mi zasięg z bts Play. Chodzi o to, że mógłbym korzystać z innych btsów ale jakość rozmowy jest o wiele gorsza, tu jest problem.
    Mobali
    Level 39  
    Mam podobny problem z PLAY - sygnał jest bardzo dobry, na wyświetlaczu pokazuje maksymalny, ale za chwilę znika sobie i znów się pojawia. Czasem nie ma kwadrans, a czasem tylko minutę. No cóż, umowa dobiega końca więc, czas zmienić sieć na... działającą ;-)