Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Messenger jak odzyskać stare konto

jac0205 30 Mar 2020 21:58 23988 4
    jac0205
    Level 13  
    Witam.

Posiadałem konto na Messenger (bez facebooka). Założyłem niedawno na FB konto do e-lekcji dla dziecka, by przez Messengera widzieć i słyszeć nauczyciela. Nowy FB i nowe konto Messenger. Jak teraz zalogować się na starego Messengera ? Były tam kontakty, konwersacje itp rzeczy. Teraz mam tylko nauczyciela w "znajomych" i nic więcej. Funkcja "przełącz konto" nic nie zmienia. Mam do wyboru stare i nowe konto, jednak po wybraniu któregokolwiek i przejściu przez logowanie (każde konto ma inne hasło i ten sam nr telefonu) otwiera się tylko to nowe. Proszę o pomoc, bo już nie wiem co mam robić...
    staś pytalski
    Level 39  
    Jak dobrze zrozumiałem masz dwa konta na FB, spróbuj sie zalogować na stare konto na FB a następnie do Messenger.
    jac0205
    Level 13  
    Nie, mam jedno konto FB.

Pierwszy Messenger działał bez zakładania konta FB. Teraz musiałem założyć konto na FB "polubić" tam nauczyciela, żeby móc dołączyć do lekcji online. I od tego momentu mam tylko to nowe konto. Moje różne próby "zrobienia coś z z tym fantem" doprowadziło do jakiejś blokady czasowej Messengera. Teraz muszę czekać, nie mogę się zalogować na to nowe konto. Z tego co udało mi się doczytać w necie to mogę spróbować odzyskać to stare konto poprzez opcję "zapomniałem hasła". Nie wiem czemu tak ale mam nadzieję, że coś to zmieni.
    Bogu1975
    Level 1  
    Witam

Mam pytanie czy udalo sie odzyskac dane ze staregi konta na Messengera?
    Mam dokładnie ten sam problem.
    Córka używała tylko Mess i postanowila założyć konto na FB i teraz mamy problem.
    Pozdrawim
    jac0205
    Level 13  
    Niestety nie udało się. Założyłem nowe konto. Pozdrawiam.