Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kod Radia RCD 300 - Radio Rcd 300 blaupunkt-potrzebny kod wsadu eprom 95320wp ko

Adziostg89 02 Apr 2020 04:23 1203 10
    Adziostg89
    Level 2  
    Witam. Potrzebuje kod Radia Blaupunkt RCD 300, wsad eprom 95320wp. Pozdrawiam
    jurkuc
    Level 28  
    O tym, że są Takie modele to wiem, tylko informacja forumowicza była bardzo enigmatyczna. Nie podał nic więcej oprócz nazwy z tego powodu mogłem również przypuszczać, że źle odczytał typ pamięci.
    justka80
    Level 30  
    Adziostg89 nie dewastuj radia podkładanym wsadem z innego egzemplarza!
    W pamięci oprócz kodu zawartych jest wiele danych dotyczących konkretnego radia.
    Odczytaj pamięć, załącz plik (bin) do posta i na pewno otrzymasz oryginalny kod Twojego radia.
    Adziostg89
    Level 2  
    Możliwe, że źle odczytałem pamięć. Jesli tak to przepraszam za wprowadzenie w błąd... Najprościej będzie jeśli wrzucę fotkę radyjka Kod Radia RCD 300 - Radio Rcd 300 blaupunkt-potrzebny kod wsadu eprom 95320wp ko
    emik
    Level 31  
    Kolego, napisałeś dwa posty a ja dalej do końca nie rozumiem jakiej pomocy oczekujesz. Potrzebujesz wsadu do pamięci, czy żeby z twojej pamięci odczytać kod.
    Adziostg89
    Level 2  
    Moja prośba to odczytanie kodu z pamięci kolego emik😉
    emik
    Level 31  
    To muszę Cię zmartwić, bo musisz posiadać jeszcze programator do pamięci SPI.
    Adziostg89
    Level 2  
    emik
    Level 31  
    Adziostg89 wrote:
    To znaczy z czego? Z nr 95320wp jaki podałeś.
    Adziostg89 wrote:
    Możliwe, że źle odczytałem pamięć
    Ty nie odczytałeś pamięci, tylko odczytałeś napis na pamięci. Żeby odczytać pamięć.
    emik wrote:
    musisz posiadać jeszcze programator do pamięci SPI