Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telefon stacjonarny z bramką gsm Podczas rozmowy strasznie szumi.

02 Kwi 2020 17:48 183 2
  • Poziom 9  
    Witam serdecznie.
    Mam w domu telefon stacjonarny podpięty pod bramkę GSM. Można powiedzieć, że działa to dobrze, jednak w słuchawce podczas rozmowy strasznie szumi. Co może być powodem i jak to rozwiązać?
    Mariola.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 37  
    Drogą dedukcji, wykryć co winne, aparat czy bramka.
    Tylko żeby to wykryć, trzeba mieć z czym wydedukować.
    Inny aparat, albo inna bramka.
    Czy ani jedno, ani drugie tylko sieć telefonii GSM.

Nic nie zostało zalane wodą? Bo czasami też taki objaw może być.
  • Poziom 43  
    Stawiam na aparat telefoniczny. Sieć GSM raczej nie szumi. Jeżeli już to rwie (jąka się).
    Ja mam telefon stacjonarny w sieci GSM a karta SIM włożona do dowolnego aparatu GSM. Wg danych w umowie z operatorem (P4 czyli Play) mam zapewnioną łączności do 500 m od miejsca rejestracji. Praktycznie to wychodzące łączone są do kilkunastu km od domu a przychodzące odbierane jest w całej Polsce w zasięgu dowolnej sieci GSM.Ta bramka po to co ja mam? Czy to jest jakaś inna forma? Dodam, że za ten numer stacjonarny płacę 1 zł brutto miesięcznie z bez limitowanymi rozmowami i SMS-ami do sieci Play. Za inne połączenie chyba 29 gr/min i 19 gr/SMS ale z tego nie korzystam. Korzystam tylko do rozmów przychodzących. Mam w aparacie dual SIM razem z numerem komórkowym.