Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SENCOR SLE3214M4 jak wgrac wsad??Jak wejsc w tryb awaryjny??

02 Kwi 2020 17:56 291 3
  • Poziom 2  
    Witam spaliła mi się płyta główna i wymieniłem ją na identyczna ale od telewizora UTOK U32HD5 i obraz nie jest taki jak powinien byc.Podejrzewam że pomoze wgranie oryginalnego oprogramowania SENCOR.Mam już takie oprogramowanie ale nie umiem go wgrać.Czy znajdzie sie ktos kto by mi w tym pomogł??Pozdrawiam
  • Pomocny post
    Poziom 14  
    Programujesz pamięć flasch 25Q32 za pomocą programatora pamięci.Wgranie firmware raczej nic nie da ze względu na różnice w modelach telewizorów.Spróbuj poszukać na znanym serwisie aukcyjnym zaprogramowanej pamięci.
    Tryb serwisowy z pilota:menu a następnie 1147.
  • Poziom 2  
    Nie mam dostepu do takiego programatora i nie wiem jak go znalesc na portalach aukcyjnych(chodzi mi o to jaki model tego programatora bylby dobry dla tego tv,zeby to naprawic),jedyne co moge sprobowac zrobic na tą chwile to wgrac oryginalne firmware.Pomogł byś mi jeszcze kolego??Probowalem zrobic tak jak w tym temacie :https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3191504.html ,ale bez rezultatu,sformatowalem w fat32 wrzucilem plik 25Q32.bin i nic dioda nie mrugala ani nic.Teraz dzieki Tobie kolego zobaczylem ze jest opcja wgrania przez tryb serwisowy ale dalej nie widzi pliku na pendrive.Jak to teraz zrobic zeby widzial ten plik??

Dodano po 7 [minuty]:

temat do zamkniecia wystarczylo przestawic opcje wyświetlania w trybie serwisowym, nie musialem wgrywać oryginalnego firmware.Pozdrawiam i dziekuje