Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Przejsciówka między starszą i nowszą myjką Karcher

03 Kwi 2020 15:14 231 1
  • Poziom 16  
    Witam chciałbym połączyc dwa przewody myjek ciśnieniowych. Mam sprawną myjke Karcher starego typu 503 M bez pistoletu oraz przewód i pisotlet od nowszej myjki KÄRCHER K5 COMPACT 1.630-720.0.Moje pytania :
    1. Jaką złączke powinienem wybrac żeby połączyc dwa przewody jak na zdjęciu, po lewej stary typ po prawej nowy ?
    2. Jaki reduktor powinienem użyc zeby podłączyć stary przewód do nowego pistoletu nowy, pistolet połączony jest z taką końcówką jak po prawej stronie ? Przejsciówka między starszą i nowszą myjką Karcher
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 16  
    Z tego co sie zorientowałem dzwoniąc do Karchera bezposrednio żadne takie adaptery czy przejsciówki do moich sprzętów nie istnieją. Tylko do sprzętu linii profesjonalnych przemysłowych, a moje to "home and garden".Jak dla mnie to o kant rozbic ten sprzęt firma karczer zmienia węże do swoich bardzo drogich sprzętów i nie zapewnia kompatybilności. Miałem dwa Karchery oba padały po nie tak długim czasie, a kosztowały nie mało. Widze ze nie ma sensu wydawać dużych pieniedzy na ten sprzęt lepiej kupić nie firmową myjke z marketu i sprwadzi sie podobnie jak Karcher w zastosowaniach domowych a ceny to 1/3 Karchera. To tyle w temacie