Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Wyrzucanie do pulpitu podczas ładowania gry Resident Evil 3 Remake

Norris333198214 04 Apr 2020 17:14 978 5
    Norris333198214
    Level 2  
    Witam. Mam taki problem. Podczas ładowania gry Resident Evil 3 Remake na niskich detalach jak daję zacznij nową grę i do chodzi do 90 % ładowania to wyskakuje mi komunikat że gra przestała działać i wyrzuca mnie do pulpitu. Grę uruchamiam i w trybie offline oraz online w Steamie i cały czas jest ten sam problem. Posiadam kartę graficzną Geforce GTX 1080 Ti 11GB 4 GB pamięci RAM i dwurdzeniowy procesor. Dodam że na tym sprzęcie inne gry na niskich wymaganiach działają bez problemowo nawet taka wymagająca gra jak Red Dead Redemption 2 i nic się nie dzieje. Tylko z tą nową grą Resident Evil 3 Remake mam taki problem. Proszę o pomoc i z góry za nią dziękuję oraz pozdrawiam.
    raterro
    Level 13  
    Jaki to procesor? Ta karta graficzna w porównaniu do twojego procesora, to jak ferrari koło malucha...
    Bezpomyslu
    Level 14  
    Nie wiem czy ten temat jest na serio, ale minimalna pamięć RAM do tej gry wynosi 8GB oraz 4 rdzeniowy procesor, podaj pełną specyfikację PC
    Norris333198214
    Level 2  
    Chciałem nadmienić że moim sprzęcie chodzą na minimalnych ustawieniach wszystkie gry nawet tak wymagające jak Red Dead Redemption 2 a przy ładowaniu nowej gry wyrzuca mnie do pulpitu więc to chyba nie wina wymagań ? Proszę o odpowiedź i z góry za nią dziękuję oraz pozdrawiam.
    kozak69
    Level 25  
    Napisz dokładnie jaki to procesor?
    raterro
    Level 13  
    Z tego co piszesz, to twój komputer jest grubo poniżej wymagań dla tych gier. To, że Red Dead Redemption 2 działa nie znaczy, że Resident Evil 3 Remake będzie.