Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaka lodówkę side by side kupić

09 Kwi 2020 17:22 1635 14
  • Poziom 3  
    Witam.
    Stoję przed wyborem lodówki , zamarzyła mi się lodówka z kostkarka jakas na czasie . Nie znam się na tym jakimi bajerami jeszcze naszpikowane są lodówki poza no frost albo alarmem gdy się jej nie domknie .
    Chciałbym wydać kwotę w granicach 4 tys zł
    Czytałem opinie między Beko , Samsung i LG , ostatnio znalazłem marki takie jak Gorenje , Hotpoint , Hisense.

Co powiecie o tych firmach i który model zasugerujecie?
  • Poziom 18  
    Ja kupiłem nowość na ten czas, Samsunga serii RS68N8220B1 i jestem od przeszło 5 miesięcy zadowolony, pojemna, bardzo cicha, no i w promocji eurortvagd wyszła 3500zł, na ale wiadomo, antracyt droższy. Trzeba pamiętać aby mieć 1,7m szerokości dla pełnego otwierania drzwi.
  • Poziom 3  
    Cena dobra bo widzę ze stoją tak pod 4 tys.
  • Poziom 10  
    Arkadius85 napisał:
    Witam.
    Stoję przed wyborem lodówki , zamarzyła mi się lodówka z kostkarka jakas na czasie . Nie znam się na tym jakimi bajerami jeszcze naszpikowane są lodówki poza no frost albo alarmem gdy się jej nie domknie .
    Chciałbym wydać kwotę w granicach 4 tys zł
    Czytałem opinie między Beko , Samsung i LG , ostatnio znalazłem marki takie jak Gorenje , Hotpoint , Hisense.

Co powiecie o tych firmach i który model zasugerujecie?

Witaj sporo tego na rynku na moim dziale najlepiej zwróć uwagę na nowości z BEKO:
    GN162331ZXR
    MGN162331ZXB
    Obie w bd cenie kupisz zazwyczaj w MediaExpercie
    Jedna ZXR - ma świetną powłokę nowość na rynku stal szczotkowana w dark inoxie świetnie wygląda (ale design musisz sam ocenić)
    ta druga ZXB nieco tańsza ale różnica ceny to właśnie to powłoka. Szczegółowo to drobne różnice np tańszy model ma fajną szufladę na warzywa i owoce lepiej odprowadza wilgoć (Everfresh+) jeśli masz jakieś pytania pisz pomogę

pozdrawiam

Moderowany przez gulson:

Porada może nie być obiektywna, pochodzi z konta ambasadora marki Beko założonego w celach reklamowych.

• Poziom 11  
    Szukałem ostatnio takiej lodówki dla rodziców - miała być side-by-side, bez kostkarki. Stanęło na SAMSUNG RS66 N8100 S9. Niecałe 3000zł za side-by-side to wręcz okazja. Lodówka jest polskiej produkcji. Wykonanie na dobrym poziomie. Jak na razie zakup oceniamy na plus.
  • Poziom 3  
    W RTVeuroAGD maja w przecenie
    LG GSJ361DIDV za 3799zl
    Miał ktoś styczność z ta lodówka? Jakieś opinie?
  • Poziom 14  
    Ja zastanawiam się nad HISENSE RS694N4TF2 z Mediaexpert bo jest teraz za 3499zł. Szukam lodówki w kolorze czarny mat i z kostkarką. Czy ktoś naprawiał lodówki firmy HISENSE ? czy są bardziej awaryjne niż Samsung ? Przeszkadza mi też brak wykręcanego filtra wody bezpośrednio z obudowy lodówki jak w dużo droższych Samsunga'ach tylko jest zamontowany między wężykami.
  • Poziom 3  
    Tez jestem ciekawy jak z awaryjnością tej lodówki .
  • Poziom 11  
    anubis76x napisał:
    Przeszkadza mi też brak wykręcanego filtra wody bezpośrednio z obudowy lodówki jak w dużo droższych Samsunga'ach tylko jest zamontowany między wężykami.

Do filtra montowanego między wężykami powinny łatwiej dostępne zamienniki. Kilku moich znajomych ostrzegało mnie przed drogimi filtrami w lodówkach. Kupując lodówkę z kostkarką kierowałbym się więc ceną filtrów i zamienników.
  • Poziom 18  
    Zamiennik dla mnie oznacza filtr tego samego producenta, który produkuje dla danej marki AGD, a nie żeby było nie wiadomo co napchane przez chińczyka w wkład. W przypadku Samsunga dostawcą jest Microfilter Korea, u którego też bierze Seltino i nie wiem kto jeszcze.
  • Poziom 14  
    Jakoś nie podoba mi się filtr na wężykach, nie wyobrażam sobie co 6 miesiecy odsuwać lodówke czy grzebać pod zlewem aby to rozkręcić a jeszcze jak się rozczelni to zaleje mi mieszkanie. Widzę że jest za 4600 zl Samsung RS51K57H02C który ma wykrecany filtr, zamiennik ok 64 zł.
  • Poziom 18  
    To grzebanie i rozkręcanie polega na wyjęciu 2 zawleczek i wysunięciu przewodów z filtra.
    Edytowałem.Proszę o wyważone komentarze[T.M.]
  • Poziom 10  
    anubis76x napisał:
    Jakoś nie podoba mi się filtr na wężykach, nie wyobrażam sobie co 6 miesiecy odsuwać lodówke czy grzebać pod zlewem aby to rozkręcić a jeszcze jak się rozczelni to zaleje mi mieszkanie. Widzę że jest za 4600 zl Samsung RS51K57H02C który ma wykrecany filtr, zamiennik ok 64 zł.

Zdecydowanie, lepiej mieć filtr wewnątrz danego modelu - nie jest tajemnicą, że modele z filtrem, który występuje za urządzeniem wymierają lub mają bdb obecnie ceny i są w extra promocjach. Zwróć w nowych uwagę na jakieś systemy co dbają nieco o żywność, zdrowie - jonizacja itp. Jak coś pisz pomogę
  • Poziom 3  
    Warto jeszcze zwrócić uwagę na to jak otwierane są drzwi i czy szuflady można wyciągnąć kiedy drzwi są otwarte pod katem 90* bo nie każdy ma miejsce żeby otworzyć je szerzej . No i u mnie ważny element to futryna 70cm nie każda duża lodówka przez nią przejdzie , chyba ze jest możliwość zdemontowania drzwi .
  • Poziom 9  
    Od prawie 5 lat mam lodówkę Hisense side by side i żadnych problemów z nią nie ma, jakość wykonania bardzo dobra.