Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
e-miernikie-mierniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Potrzebuję schemat instalacji elektrycznej skuter barton Orlando 50

11 Kwi 2020 14:57 315 6
  • Poziom 3  
    Witam bardzo proszę o pomoc
    Mam skuter barton Orlando 50
    Muszę podłączyć elektryka
    Może ktoś udostępnić schemat instalacji elektrycznej skuter barton Orlando 50 ??
    Będę dozgonnie wdzięczna!!pomóżcie kobiecie. Dodam że sama to robię
  • e-miernikie-mierniki
  • Pomocny post
    Poziom 5  
    Z czym dokładnie problem? Do chińczyka wystarczy uniwersalny schemat i miernik, z tego co wiem to niem a schematów dedykowanych dla jednego modelu skutera, a kolory kabli są różne
  • e-miernikie-mierniki
  • Poziom 3  
    Cała elektryka jest odlaczona, wszędzie kable.
    Chodzi mi o schemat instalacji jak to podłączyć wszystko żeby nie było bum
  • Pomocny post
    Poziom 33  
    Rozumiem, że wiązki są umocowane do ramy i chodzi o podłączenie poszczególnych elementów? Zrób zdjęcia tak z perspektywy metra to postaram się pomóc.

Dodano po 16 [minuty]:

Jutro może być jak znajdę trochę czasu. Jakoś tak wczesnym popołudniem powinienem być osiągalny.
  • Poziom 33  
    Na tym zdjęciu raczej wszystko spięte. Na dole wiszą oprawki żarówek kierunkowskazów, Po prawej widzę jakieś złącze-nie widzę liczby pinów i kolorów kabli, ale może być to złącze licznika. U góry widzę wpięte wielopinowe złącze przełącznika zespolonego na kierownicy. Sygnał dźwiękowy też jest podłączony. I jakiś moduł po lewej-najprawdopodobniej przerywacz kierunkowskazów. Więc o co chodzi?

A tak swoją drogą to przydałyby się lepsze zdjęcia i w jakiejś przyzwoitej rozdzielczości...
  • Poziom 3  
    Tak racja to zdjęcie zrobione przed zdemontowanien całej instalacji. Niedługo wyśle zdjęcia z teraz.
    Tamte zdjęcie jest z tamtego roku. Pomyliłam się. Za jakiś czas wyślę świeżutkie