Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

CB DNT Kurier 5040 am/fm

01 Paź 2005 07:27 2876 5
  • Poziom 14  
    witam,
    dostałem od znajomego radio firmy DNT Kurier 5040 i mam pytanie czy da się w nim rozblokować nadawanie w am na całej czterdziestce ?. O ile z przestrojeniem w zera nie było problemu to z odblokowaniem jest porblem - brak informacji o tym radiu w internecie. Jeśli to pomoże dodam że na płytce radio ma opis DNT K 01.
  • Poziom 22  
    Witaj.
    Radio pewnie zostało sproadzone z niemiec. jeśli sie nie myle to aby rozblokowac radio na pełną 40-stke trzeba zrobić zwarcie 2-ch wystających koło siebie nużek w mechaniźmie zmiany kanałów z tym że w każdym radiu jest to inne miejsce i jest tam dużo nużek dlatego trzeba próbować na ślepo (ustawić radio na kanale na którym radio działa tylko w FM właczyć przyciiskiem AM i zwierająć na ślepo po 2 nużki koło siebie) ja przynajmniej w ten sposób wiele radi rozblokowałem.
    Pozdrawiam.
  • Poziom 14  
    radio rozblokowane :) nadaje na całej 40 stce w am'ie :) wystarczyło od pzrełacznika am.fm odlutować jeden "nadliczbowy" przewód i jest OK ;)
  • Poziom 14  
    na fotce pokazałem gdzie odlutować biały pzrewód i mamy już całą 40 stke i nadawanie w am :) mam nadzieję że komuś się przyda :)
  • Poziom 2  
    czesc witam ! mam pytanko mam radyjko tez zablokowane do 15 kanału chodzi am dalej tylko fm (jest to dnt cockpit 2)porównywałem do kuriera ale tu nie ma białego przewodu na przelaczniku am fm jest niebieski fioletowy rózowy czarny i zółty nie wiem co odlaczyc lub polaczyc.Prosze o pomoc Pozdrawiam
  • Poziom 14  
    Temat zamykam radio rozblokowane i wszystko jest OK :)
    73