Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Jak podłączyć radio do kostki NISSAN Primera P11 97 rok ?

12 Kwi 2020 08:23 213 11
  • Poziom 2  
    Potrzebuje podłączyć radio do kostki ISO z nissana primera P11 97r

Tak wyglądają kostki chodzi o tą mniejszą od zasilania
    Jak podłączyć radio do kostki NISSAN Primera P11 97 rok ?

Jak podłączam radio prosto do akumulatora niebieski kabel masa do minusa czerwono żółty z czerwono białym do plusa radio działa

Wie ktoś może gdzie podłączyć te dwa kable by radio działało?: Jak podłączyć radio do kostki NISSAN Primera P11 97 rok ?

Tak wyglądają kable od kostki iso
    Jak podłączyć radio do kostki NISSAN Primera P11 97 rok ?
  • Poziom 2  
    No dobrze ale jak połączyć kable z tą kostką?
  • Pomocny post
    Poziom 17  
    witam są dostępne oryginalne przejściówki z fabrycznych na iso , a jak chcesz ciąć tą oryginalną to nie zapomnij że masę musisz dać osobno oryginalnie jest brana z anteny czyli minus dajesz na blachę auta zasilanie miernikiem znajdziesz szersza kostka to głośniki
  • Pomocny post
    Poziom 38  
    Sprawdź kontrolką z żarówką, miernikiem, gdzie masz zasilanie w tej kostce, gdzie plusy, gdzie masa, i połącz jak trzeba.
    Możesz też poczekać na podanie przez dobrą duszę opisu kostek z nissana, ale możesz się nie doczekać. Mnie osobiście nie chce się dzisiaj szukać takich opisów.
  • Pomocny post
    Poziom 17  
    w większości nissanów nie ma przewodu masy w kostce tak ze pomiar napięcia +12 szukaj względem masy karoserii
  • Poziom 2  
    Masę mam przyłączoną do blaszki niestety nie posiadam przyrządu do zmierzenia napięcia potrzebuje podłączyć tylko czerwono biały i czerwono żółty żeby radio się włączyło resztę kabli wiem jak połączyć idzie to jakoś znaleźć? Dzięki za pomoc
  • Pomocny post
    Poziom 31  
  • Pomocny post
    Poziom 17  
    czerwono żółty 12v po stacyjce (kluczyk w stacyjce), bez miernika to nie robota sprawdzaj tu nic nie uszkodzisz
  • Poziom 38  
    Żarówka 12V z samochodu i dwa kabelki, albo jeden.
    Najfajniejsze są te z głównych świateł, np H4 ma nawet dziurki, pewnie po to, aby przetkać sobie przez nie kabelki :) Moc może przyduża, ale nie powinieneś ubić bezpiecznika - mimo wszystko bezpieczniejsza byłaby jakaś od pozycji, kierunkowskazów, stopu...
    To najprostszy wykrywacz napięcia, świeci-nie świeci.
    CPN'ny są otwarte, i często mają takie kontrolki, no, ale nie zawsze.

Masz kostkę, więc kawałek drucika którym dotkniesz takiej żarówki.
  • Poziom 2  
    Dzięki wielkie wszystkim, Koderr to ta 1, dzięki tego szukałem
  • Moderator Radia Samochodowe
    Rozwiązane = zamykamy.